GUESS

i

Autor: Materiały prasowe GUESS

Strefa mody

GUESS Watches świętuje Pride Month inicjatywą „What Makes You Sparkle”

2023-06-02 14:39

GUESS Watches z dumą wprowadza na rynek limitowaną edycję zegarków „What Makes You Sparkle”. Kolorowe tęczowe kryształki, którymi ozdobione są czasomierze mają na celu symbolizować ducha społeczności oraz samoakceptację.

W ramach wprowadzenia na rynek kolekcji „What Makes You Sparkle” GUESS Watches przekazuje 25 000 USD na rzecz The Trevor Project, organizacji wspierającej młode osoby LGBTQ. Darowizna wesprze organizację w dalszym świadczeniu bezpłatnych, całodobowych usług kryzysowych za pośrednictwem telefonicznej infolinii, SMS-ów i czatów, a także innowacyjnych badań, rzecznictwa, szkoleń i programów wzajemnego wsparcia.

Kolekcja „What Makes You Sparkle” 

38-milimetrowa polerowana srebrna koperta z wielorzędowymi tęczowymi kryształkami ombre i wyjątkową, wielofunkcyjną tarczą, która również wypełniona jest kryształkami ombre, została osadzona na stylowym białym silikonowym pasku.

Zobacz także: Co mówi o Tobie pierwsza litera imienia? Jeżeli Twoje imię zaczyna się na tę literę to los zgotuje Ci prawdziwe piekło. Słowiańskie znaczenie imion

Uzupełnieniem stylu w kolekcji jest 40-milimetrowa polerowana złota koperta z kryształami ombre, z kultowym trójkątem, którego transparentność pokazuje serce zegarka. Na wyciętej tarczy uzupełnieniem są kolorowe, błyszczące kryształy.

„What Makes You Sparkle” plasuje się w cenie od 639 do 1399 PLN. Jest już dostępna na stronach punktów sprzedaży marki GUESS i na www.guesswatches.com  

The Trevor Project

The Trevor Project to wiodąca organizacja non-profit, której celem jest zapobieganie samobójczym śmierciom wśród młodych osób LGBTQ, działająca w Stanach Zjednoczonych i poza nimi. Organizacja prowadzi innowacyjne badania, świadczy całodobowe bezpłatne usługi kryzysowe, rzecznictwo, edukację publiczną i wsparcie.

GUESS

i

Autor: Materiały prasowe GUESS
Rafał Trzaskowski zaprasza na Regaty o Puchar Prezydenta