YSL

i

Autor: Materiały prasowe YSL

Perfumy

Idealne męskie perfumy na zimę 2023/2024. Ten zapach to symbol zwycięstwa i wolności

2023-09-16 12:46

MYSLF od Yves Saint Laurent Beauty to więcej niż zapach. To oświadczenie w postaci zapachu, stworzone dla mężczyzn przez kobietę oraz dwóch innych mężczyzn - wiceprezeskę perfumiarzy Danielę Andrier, Christopha Raynauda i starszego perfumiarza Antoine'a Maisondieu. Nowoczesna męskość nie polega tylko na sile, może być kwiatowa. Wyobraźmy sobię skórę mężczyzny muskaną przez delikatne białe płatki, wzmocnione świeżym, żywym otwarciem oraz zmysłowymi, teksturowanymi nutami drzewnymi. czwartek 14 września odbył się event marki Yves Saint Laurent Beauty z okazji premiery zapachu MYSLF. Goście wzięli udział w ekskluzywny spektaklu pełnym muzyki, wizualizacji i świateł. Headlinerką imprezy była ceniona postać sceny techno – VTSS.

MYSLF. Powiedz te słowa. W nich zawierają się wszystkie aspekty tego, kim jesteś - a nie tym, kim inni mówią Ci, że masz być. MYSLF. To ekscytacja uznawania samego siebie. Całkowicie. Autentycznie. Z dumą. Odważnie. Bez przepraszania. Nawet jeśli to przeczy temu, czego od ciebie oczekują inni. To ty, ze wszystkimi swoimi kontrastami i niuansami. Bo czym jest siła bez wrażliwości? Czym jest nauka bez zapominania tego, co było wcześniej? Czym jest miłość bez bólu? Czym jest ludzkość bez niedoskonałości?

Zobacz także: To najbardziej waleczny znak zodiaku w całym horoskopie. To spod tego znaku zodiaku był Józef Piłsudski. Siła mięśni i bystrość umysłu. Sprawdź, o kim mowa

Powstała kompozycja to MYSLF: doskonale dostrojony, doskonale zrównoważony zapach, który łączy drzewną rodzinę zapachów z kwiatami. Zapach, który jest zarówno całkowicie przystępny, jak i uderzająco oryginalny. Tutaj wszystko zaczyna się od serca… Łagodna i zmysłowa nuta kwiatu pomarańczy to surowe, bijące serce MYSLF. Odważny, a jednocześnie całkowicie naturalny wybór, gdyż składnik ten jest od wieków tradycyjnie używany w męskich perfumach. Ten kwiat to czyste piękno, ręcznie zbierany w tunezyjskich sadach, stworzony dla YSL, aby podkreślić jego świeże, cielesne aspekty.

To, co nadaje temu kwiatu nowoczesny, męski charakter, to uproszczona struktura leżąca u jego podstaw. Wieloaspektowy i kontrastujący, MYSLF to pierwszy drzewno-kwiatowy zapach od YSL Beauty. Poczuj ekscytację przy pierwszym rozpyleniu perfum na skórę i wyczuj tę czystą, wibrującą atmosferę. Otwarcie zapachu prezentuje intensywnie świeże i żywiołowe akordy poprzez iskrzącą się zieloną bergamotkę. Przechodzi w wyraziste serce w celu podkreślenia jej świetlistego charakteru i kwiatowości, ten czysty, unoszący się akord nadaje zapachowi jego pionową strukturę.

YSL

i

Autor: Alicja Lesiak YSL
YSL

i

Autor: Alicja Lesiak YSL
YSL

i

Autor: Materiały prasowe YSL

14 września na luksusowym evencie MYSLF Party, marka Yves Saint Laurent wśród imponującego tłumu zaproszonych gości, zaprezentowała swój najnowszy męski zapach - MYSLF. Impreza zgromadziła ponad 600 osób, które stały się świadkami niezwykłego spektaklu. To wyjątkowe wydarzenie doskonale oddało unikalny charakter zapachu oraz filozofię marki. Już od samego wejścia goście zostali wciągnięci w świat zapachu MYSLF. Wnętrze ozdobione było immersyjnymi instalacjami, pozwalającymi na całkowite zanurzenie się w estetyce i koncepcji nowego zapachu. YSL Beauty zadbało nie tylko wrażenia wizualne, ale też doświadczenie zapachowe pozwalające gościom odkryć głębsze warstwy MYSLF, zaspokajając zmysły w wyjątkowo subtelny i unikalny sposób. Styl wydarzenia doskonale oddał esencję zapachu MYSLF - czarny, pewny siebie, wierny sobie.

W otoczeniu głębokiej nocy, w minimalistycznym wnętrzu przestrzeń wypełniona została rytmem muzyki techno. Jako headlinerka wystąpiła ceniona postać sceny techno – VTSS. Jest to artystka, która w krótkim czasie zdobyła pozycję jednej z kluczowych i bezkompromisowych postaci na scenie muzycznej. Znana z odważnych opinii w mediach społecznościowych, DJ VTSS nie boi się poruszać trudnych tematów. Związana z prestiżowymi festiwalami i klubami na całym świecie, VTSS jest również laureatką licznych nagród i wyróżnień. Imprezę zakończył set PAWEL DJ.

W evencie wzięli udział wyjątkowi goście - celebryci, influencerzy, liderzy opinii, dziennikarze oraz partnerzy biznesowi. Wśród nich były Jaonna Jabłczyńska, Sandra Kubicka czy Karolina Pisarek. Nie zabrakło również popularnych artystów, takich jak Żabson czy Daria Zawiałow – polska ambasadorka makijażu YSL, która dołączyła w ostatnim czasie do grona 23 globalnych ambasadorów marki. Imprezę uświetniły osoby ze Squadu YSL Beauty – Agnieszka Skrzeczkowska, Roksana Kwiatkowska oraz Rosalie Hoffman. Wieczór rozpoczął di set Hani Koczewskiej doskonale wprowadzając zaproszone osoby w niepowtarzalny świat marki Yves Saint Laurent Beauty.Premiera MYSLF jednoznacznie potwierdziła, że marka Yves Saint Laurent Beauty pozostaje wierna swojej niezależnej i buntowniczej naturze, dostarczając gościom niezapomnianych wrażeń oraz prezentując obezwładniający zapach MYSLF. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników, kształtując jednocześnie trendy w świecie beauty.

YSL

i

Autor: Alicja Lesiak YSL
YSL

i

Autor: Alicja Lesiak YSL
YSL

i

Autor: Kacper Godlewski YSL
Tak dziś wygląda Karolina Plachimowicz z Projektu Lady
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany