Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph

Strefa mody

Jak się dzisiaj czujesz? Pozwól sobie na słabość i relaks na własnych zasadach

Tu nie ma dobrych czy złych odpowiedzi. Pojęcie normalności jest subiektywne. Nie poddaje się żadnym standardom. Podobnie indywidualność - także jest osobista. Wykracza poza fizyczne cechy – definiuje unikalny punkt widzenia. W końcu istnieje wiele sposobów, aby żyć, być i czuć.

FLEX SMART

Po udanej premierze Flex Smart w AW22, Triumph dodał nowy model: wszechstronny, wielofunkcyjny biustonosz bez ramiączek, który dostosowuje się do stylu życia każdej kobiety i może być noszony jako bielizna, top treningowy, a nawet jako element codziennej stylizacji. Wykonany w całości z tkaniny pochodzącej z recyklingu, pozwala kobietom żyć spontanicznie, zapewniając niezrównane wsparcie i elastyczność w codziennym funkcjonowaniu.

Zobacz także: To najpiękniejsze perfumy dla kobiet na wiosnę i lato 2023. Kwiatowa esencja wprawi Cię w dobry humor i sprawi, że poczujesz się dobrze

Kolekcja obejmuje również figi High Leg Brief, które podobnie jak biustonosz dopasowują się do aktywności i zmieniających się w ciągu dnia ruchów ciała kobiety. Te ergonomiczne majtki, wykonane z miękkiego i lekkiego materiału, zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić naturalne kształty.

Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph
Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph
Triumph

i

Autor: Materiały prasowe Triumph
Wielki horoskop miesięczny na kwiecień 2023. Te znaki czeka miłość
Nasi Partnerzy polecają