Idealnie prezenty dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock Idealnie prezenty dla znaków zodiaku

Jeszcze tańsze prezenty pod choinkę. Dwutygodniowa promocja

2022-12-13 10:59

Pomysły na prezenty pod choinkę. Już od 12 grudnia, Xbox rozpoczął przygotowania do Gwiazdki, odpalając dwutygodniową promocję na całkowicie cyfrową Xbox Series S. Konsola będzie dostępna od 1199,99 zł w wybranych punktach sprzedaży detalicznej.

Każdy, kto chce doświadczyć mocy i jakości nowej generacji gier, może to zrobić w tym sezonie świątecznym dzięki tej ofercie specjalnej.

Zobacz także: Prezent dla niej i dla niego! Daj się porwać magicznym działaniu pielęgnacji

Xbox Series S umożliwia płynne przeskakiwanie między najlepszymi rodzinnymi produkcjami, jak Forza Horizon 5 czy Minecraft, dzięki funkcji Quick Resume (szybkiego wznawiania) i krótkich czasach ładowania, przenosząc  wspólne granie w zimowe wieczory na nowy poziom.

Kluczowe atuty:

  • Gotowa do akcji. Szybkość i wydajność nowej generacji oznacza znacznie krótsze czasy ładowania i oszałamiającą grafikę do 120 klatek na sekundę. Dzięki temu możecie cieszyć się grą w dniu jej premiery oraz setkami tytułów dostępnych w Xbox Game Pass (członkowsko do nabycia osobno)
  •  Kompatybilność wsteczna. Nie chcesz żegnać się z ulubionymi klasykami? Z XSS nie będziesz musiał! Przygotuj się na krótkie czasy ładowania, wysoką rozdzielczość i stabilny klatkaż z tysięcy gier na Xbox One, Xbox 360 czy pierwszego Xboxa
  • Więcej czasu na zabawę, mniej na czekanie. Z opcją szybkiego wznawiania, możesz szybko przeskoczyć do ulubionego tytułu w mgnieniu oka
Xbox

i

Autor: Materiały prasowe Xbox
Świąteczny Jarmark Rękodzieła na szczecińskim Pogodnie