Modne paznokcie na ten sezon! Postaw na ten manicure - kolory i kształty

i

Autor: SHUTTERSTOCK Modne paznokcie na ten sezon! Postaw na ten manicure - kolory i kształty

Modny manicure

Jeżeli chcesz mieć eleganckie i młodo wyglądające dłonie to ten manicure jest zakazany. Ten lakier do paznokci wraca do mody ale jest zaprzeczeniem stylu. Podkreśla zmarszczki. Kobiety po 50-tce muszą go unikać

2023-09-06 12:45

Najgorszy manicure, których postarza dłonie. Wypielęgnowane i zadbane dłonie to nasza najlepsza wizytówka. Kobiety kochają manicure i chcą zawsze mieć piękne paznokcie. W ostatnim czasie do łask wraca lakier do paznokci, który jest modowym koszmarkiem sprzed lat. Żadna manikiurzystka Ci go nie poleci. Ten lakier do paznokci bezlitośnie postarza dłonie i sprawia, że paznokcie wyglądają na zaniedbane. Jeżeli zależy Ci na eleganckim manicure to nie sięgaj po ten lakier do paznokci.

Najgorszy lakier do paznokci, który postarza dłonie. Taki manicure to tragedia

Jaki manicure będzie modny w tym sezonie? Jeżeli zależy Ci na elegancji to postaw na ponadczasową klasykę. Czerwień i jasne kolory lakierów do paznokci nigdy nie wyjdą z mody. Paznokcie pomalowane w ten sposób prezentują się elegancko i stylowo. Kobiety dojrzałej powinny unikać lakierów w chłodnych kolorach. Szczególnie źle wyglądają odcienie filetu oraz niebieskości, które podkreślają zmarszczki oraz uwidaczniają żyłki na dłoniach. Nie najlepszym pomysłem jest również lakier do paznokci, który w ostatnim czasie podbija internet. Do coś, co doskonale znamy z początku lat dwutysięcznych, Mowa o lakierze do paznokci typu crackle, który podczas wysychania tworzy na płytce paznokcie nieestetyczne pęknięcia. Wzory powstają losowo i przypominają pęknięcia w farbie. Jeszcze kilkanaście lat temu taki manicure był hitem, jednak dziś wiemy, że niekoniecznie wygląda to dobrze. Taki rodzaj manicure z daleka prezentuje się na zniszczony i mało elegancki. Zmarszczki na dłoniach są podkreślone, a skórki wokół paznokcia wyglądają nieestetycznie. Pękający lakier do paznokci podkreśla wszelkie niedoskonałości na dłoniach.

Sonda
Jaki manicure lubisz?
Tańczące z promocjami 31.08
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany