Julia Wieniawa w najmodniejszej fryzurze sezonu. ODMŁADZA, a zrobisz ją w minutę

2021-03-03 13:42 kaja
Julia Wieniawa ma złoty kran jak Rodowicz
Autor: instagram Julia Wieniawa ma złoty kran jak Rodowicz

Szybki lifting w domu? Nic prostszego, wystarczy tylko zmiana fryzury na taką jaką zaproponowała Julia Wieniawa. Gwiazda zazwyczaj nosi włosy rozpuszczone jednak raz na jakiś czas prezentuje się nam w efektownych upięciach. Tym razem postawiła na wyjątkowo proste uczesanie, idealnie sprawdzi się ono zarówno na trening, spacer, a nawet do eleganckiej sukienki. To jednak nie wszystko, fryzurę tę wyczarujemy na naszych włosach w zaledwie kilka minut, jest prosta i bardzo efektowna, i przede wszystkim optycznie wyszczupla i odmładza twarz. Czego chcieć więcej? Zobacz, jak stworzyć fryzurę w stylu Julii Wieniawy.

Bez wątpienia Julia Wieniawa to najgorętsze nazwisko młodego pokolenia w polskim show biznesie. Gwiazda nie tylko świetnie radzi sobie na srebrnym ekranie, ale również z powodzeniem rozwija swoje własne firmy. Wieniawa to również piękna kobieta, która stanowi inspiracje dla wielu fanek, jej stylizacje i fryzury zawsze budzą podziw. Tym razem gwiazda postawiła na mega modne uczesanie, które nie tylko jest bardzo wygodne ale również skutecznie wyszczupla i odmładza twarz. O jaką fryzurę chodzi? Julia Wieniawa postawiła na tak zwany bun lift, czyli gładka zaczesane do góry włosy. Ta fryzura to hit tego sezonu, którą pokochały gwiazdy zarówno polskie jak i światowe. Często wybiera ją miedze innymi Jennifer Lopez. Takie uczesanie jest przede wszystkim wygodne, pasuje do każdej stylizacji skutecznie odmładza twarz. Dzięki mocno naciągniętym włosom skóra sprawia wrażenie naciągniętej. 

Bun lift - krok po kroku. 

Jak wykonać upięcie bun lift samemu w domu? To bardzo prosta i szybka fryzura, która idealnie sprawdzi się podczas porannego układania włosów kiedy brakuje czasu na ich stylizację. Wystarczy dokładnie rozczesać kosmyki i zebrać je do góry. Ważne, by fryzura była dosyć napięta i włosy gładko zaczesane. W kolejnym kroku zawijamy włosy w ciasny kok, związujemy je gumką i wzmacniamy wsuwkami. 

Express Biedrzyckiej - Sławomir Nitras: Tusk nie powinien był zabierać pieniędzy z OFE
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze