Gwiazda "Goggleboxa" pokazała ciało po ciąży. Uwagę zwraca BRZUCH. To niewiarygodne

2021-03-03 13:42 kaja
Patrycja Szreder
Autor: @patrycja__szreder/INSTAGRAM Patrycja Szreder

Telewizyjne show "Gogglebox przez telewizorem" bije rekordy popularności, stacja TTV rozpoczęła właśnie 14 sezon programu, a dla wielu uczestników stał się ona prawdziwą trampolina do kariery w mediach społecznościowych. Kto dzisiaj nie korzajy Sylwii Bomby albo Agnieszki Kotońskiej? Tym razem jednak nie o nie chodzi, a o Patrycję Szreder, która pochwaliła się na swoim Instagramie szczupłą sylwetką po ciąży. Trzeba przyznać, ze fugura robi wrażenie, a płaskiego brzuszka zdecydowanie można pozazdrościć.

Patrycja Szreder nie należy jeszcze do największych gwiazd programu "Gogglebox przed telewizorem" jednak ambitnie walczy o zainteresowanie fanów w mediach społecznościowych. Uczestnika show stacji TTV 9 miesięcy temu została mamą małego Aleksandra, a minione miesiące upłynęły jej na walce z nadprogramowymi, pociążowymi kilogramami. Młoda mama pochwaliła się właśnie efektami swojej walki na Instagramie. - Teraz kontra 9. miesiąc ciąży, +17kg. Cel + ciężka praca + konsekwencja + cierpliwość + determinacja = satysfakcja! Niemożliwe jest łatwiejsze, niż myślisz - napisała pod postem Patrycja.

Trzeba przyznać, że taka figura robi wrażenie, a w komentarzach zaroiło się od gratulacji i pochlebnych wpisów. A wy jak oceniacie metamorfozę Patrycji Szreder?

Przekop Mierzei odsłonił okrutną prawdę. Bursztynu nie ma. I nie będzie. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze