Chodzenie na obcasach - ile spala kalorii? Jak chodzić w szpilkach?

i

Autor: thinkstockphotos.com Chodzenie w szpilkach od czasu do czasu nie jest szkodliwe dla zdrowia, za to zdecydowanie poprawia wygląd sylwetki.

Wygodnie w szpilkach

Sprytny trik na chodzenie w szpilkach. Zrób to, a będziesz mogła je nosić godzinami bez bólu

2022-09-01 17:49

Chodzenie w szpilkach wielu kobietom kojarzy się raczej z obowiązkiem, niż przyjemnością. Owszem kobiece nogi w szpilkach wyglądają niezwykle seksownie i są optycznie dłuższe, jednak najczęściej jest to okupione obolałymi stopami, a nawet pęcherzami. Istnieje pewien trik na noszenie w szpilek, dzięki któremu bez bólu wytrzymasz w nich nawet kilka godzin.

Jak chodzić w szpilkach bez bólu?

Chodzenie w wysokich szpilkach to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli na co dzień stawiasz raczej na wygodę i wkładasz buty na płaskim obcasie, a w weekend pragniesz poczuć się seksownie w butach na szpilce. Najczęściej kończy się to obolałymi stopami. W przypadku, gdy nie nosimy szpilek na co dzień, ciężko jest przyzwyczaić stopę do takiego dyskomfortu. Jest kilka sposobów, które mogą skutecznie pomóc i przynieść ulgę podczas noszenia szpilek.

  1. Spryskaj stopę i wnętrze buta sprayem antyperspiracyjnym, który zahamuje pocenie się stopy w czasie chodzenia.
  2. Na wysokości palców przyklej specjalne żelowe poduszki.
  3. Przyklej zapiętki, które ochronią stopę przed otarciami.
  4. Spryskaj wnętrze buta lakierem do włosów. Stopa idealnie dopasuje się do obuwia i będzie do niej przylegać.
Tańczące z promocjami 01.09.2022

Trik na chodzenie w szpilkach bez bólu

Chodzenie w szpilkach wymaga wprawy i przyzwyczajenia. Jednak jeśli okazało się, że musisz je założyć i wytrzymać przez kilka godzin, koniecznie wypróbuj trik na noszenie szpilek, który stosuje wiele gwiazd i modelek. Pozwala on przetrwać im w butach na szpilce i dodatkowo seksownie się poruszać. Sklej ze sobą 3 i 4 palec u obu stóp miękkim plastrem. Metoda pozwoli zmniejszyć ryzyko uszkodzenia rozgałęzienia nerwu, który znajduje się między palcami. Dodatkowo odciążysz też śródstopie i będziesz czuła się swobodnie podczas chodzenia na szpilkach.

Sonda
Wypróbujesz ten sposób na chodzenie w szpilkach?
Nasi Partnerzy polecają