Klaudia Halejcio zachwyciła na Festiwalu Weselnych Przebojów

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Trudno oderwać od niej wzrok!

Klaudia Halejcio zachwyciła na Festiwalu Weselnych Przebojów. Obłędne stylizacje!

2022-08-13 15:03

Klaudia Halejcio (32 l.) to aktorka i prezenterka telewizyjna. W piątek, 12 sierpnia, kobieta prowadziła Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Wystąpiła na nim w dwóch obłędnych stylizacjach, od których trudno oderwać wzrok! W której wyglądała lepiej?

Klaudia Halejcio to aktorka znana z seriali takich jak "Złotopolscy", "Przepis na życie", "Pierwsza miłość" czy "Hotel 52". Gwiazda pojawia się również na ekranie w roli prowadzącej programów lub imprez. W piątek, 12 sierpnia, poprowadziła Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Halejcio wystąpiła w dwóch obłędnych stylizacjach, od których nie sposób oderwać wzrok!

Pierwsza z nich to połyskująca sukienka do połowy uda z ogromnymi bufiastymi rękawami. Jej szampański kolor doskonale współgra z oliwkową cerą Klaudii Halejcio. Do tej kreacji gwiazda dobrała cieliste szpilki ze srebrnymi elementami, które podkreślają jej szczupłe, opalone nogi. W przypadku tak rzucającego się w oczy stroju, nie potrzeba zbyt wielu dodatków. Halejcio postawiła na wyraziste srebrne kolczyki, które pasują zarówno do sukienki, jak i zdobień na butach.

Druga stylizacja to luźny, beżowy garnitur. W tej kreacji pierwsze skrzypce gra duże zdobienie w kształcie pióra, które znajduje się na żakiecie. Dodaje ono nieco ekstrawaganckiego charakteru! Do garnituru idealne pasowały buty, które Halejcio miała wcześniej. Postawiła również na bardzo minimalistyczne, nierzucające się w oczy kolczyki. 

Halejcio na festiwalu

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Która ze stylizacji Halejcio podoba Wam się bardziej?

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda jej luksusowa willa!

22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO
Sonda
Obserwujesz Klaudię Halejcio na Instagramie?