Klaudia El Dursi mieszka w pałacu. Przestronne wnętrza i imponujący ogród

2022-08-13 13:00

Klaudia El Dursi (33 l.) to modelka, prezenterka telewizyjna i influencerka, której rozpoznawalność przyniósł udział w 8. edycji "Top Model". Kobieta chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kadry ze swojego życia prywatnego, w tym miejsce, w którym mieszka. Jej dom to prawdziwy pałac!

Klaudia El Dursi to modelka i celebrytka, której popularność przyniosło uczestnictwo w 8. edycji "Top Model". Kobieta tak zachwyciła jurorów, że otrzymała od nich Złoty Bilet, który z automatu gwarantował jej miejsce w Domu Modelek. Niebanalną urodę El Dursi zawdzięcza swojemu ojcu, który jest Libańczykiem. Modelce nie udało się zwyciężyć, ale udział w show sprawił, że została zauważona przez producentów "Hotelu Paradise" i otrzymała stanowisko prowadzącej. Kobieta pełniła tę rolę przez 5 ostatnich sezonów. 

Prywatnie El Dursi jest partnerką biznesmena, Jacka Leszczyńskiego. Para doczekała się syna, Jana (8 l.). Kobieta ma również dziecko z poprzedniego związku, 13-letniego Dawida. O ojcu chłopca nie wiadomo jednak wiele. El Dursi i jej ekspartner podobno mają dobre relacje, a starszy syn mówi "tato" zarówno do swojego biologicznego ojca, jak i do Jacka.

Klaudia El Dursi jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Celebrytkę obserwuje na Instagramie 829 tys. osób. Gwiazda chętnie pokazuje kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na udostępnianych przez nią zdjęciach i nagraniach można zobaczyć, że mieszka w imponującej posiadłości, którą można nawet nazwać "pałacem". Budynek otoczony jest pokaźnym ogrodem oraz szerokim i długim podjazdem. Uwagę od razu przyciągają kolumny, które nadają willi  patetycznego charakteru, a także dwa duże balkony. Przed drzwiami wejściowymi znajduje się ogród frontowy otoczony tujami przystrzyżonymi w kształt kuli. Na jego środku można dostrzec latarnię ogrodową w stylu retro.

Modelka czasami pokazuje wnętrze swojej pokaźnej willi. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że panują tam naturalne, ponadczasowe kolory: beże, szarości oraz biel. Pomieszczenia są przestronne, pełne naturalnego światła. Nie brakuje w nich drewnianych oraz kamiennych dodatków. W jednym z pokoi możemy zobaczyć zdjęcia rodzinne powieszone na ścianie. Posiadłość El Dursi, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz urządzona jest w bardzo dobrym guście.

Podoba Wam się dom Klaudii El Dursi?

Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!
Sonda
Podoba Ci się dom Klaudii El Dursi?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki