Robi wrażenie!

Klaudia El Dursi mieszka w pałacu. Przestronne wnętrza i imponujący ogród

2022-08-13 13:00

Klaudia El Dursi (33 l.) to modelka, prezenterka telewizyjna i influencerka, której rozpoznawalność przyniósł udział w 8. edycji "Top Model". Kobieta chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kadry ze swojego życia prywatnego, w tym miejsce, w którym mieszka. Jej dom to prawdziwy pałac!

Klaudia El Dursi to modelka i celebrytka, której popularność przyniosło uczestnictwo w 8. edycji "Top Model". Kobieta tak zachwyciła jurorów, że otrzymała od nich Złoty Bilet, który z automatu gwarantował jej miejsce w Domu Modelek. Niebanalną urodę El Dursi zawdzięcza swojemu ojcu, który jest Libańczykiem. Modelce nie udało się zwyciężyć, ale udział w show sprawił, że została zauważona przez producentów "Hotelu Paradise" i otrzymała stanowisko prowadzącej. Kobieta pełniła tę rolę przez 5 ostatnich sezonów. 

Prywatnie El Dursi jest partnerką biznesmena, Jacka Leszczyńskiego. Para doczekała się syna, Jana (8 l.). Kobieta ma również dziecko z poprzedniego związku, 13-letniego Dawida. O ojcu chłopca nie wiadomo jednak wiele. El Dursi i jej ekspartner podobno mają dobre relacje, a starszy syn mówi "tato" zarówno do swojego biologicznego ojca, jak i do Jacka.

Klaudia El Dursi jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Celebrytkę obserwuje na Instagramie 829 tys. osób. Gwiazda chętnie pokazuje kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na udostępnianych przez nią zdjęciach i nagraniach można zobaczyć, że mieszka w imponującej posiadłości, którą można nawet nazwać "pałacem". Budynek otoczony jest pokaźnym ogrodem oraz szerokim i długim podjazdem. Uwagę od razu przyciągają kolumny, które nadają willi  patetycznego charakteru, a także dwa duże balkony. Przed drzwiami wejściowymi znajduje się ogród frontowy otoczony tujami przystrzyżonymi w kształt kuli. Na jego środku można dostrzec latarnię ogrodową w stylu retro.

Modelka czasami pokazuje wnętrze swojej pokaźnej willi. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że panują tam naturalne, ponadczasowe kolory: beże, szarości oraz biel. Pomieszczenia są przestronne, pełne naturalnego światła. Nie brakuje w nich drewnianych oraz kamiennych dodatków. W jednym z pokoi możemy zobaczyć zdjęcia rodzinne powieszone na ścianie. Posiadłość El Dursi, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz urządzona jest w bardzo dobrym guście.

Podoba Wam się dom Klaudii El Dursi?

Tak mieszka Krystyna Janda. Co za przepych!
Sonda
Podoba Ci się dom Klaudii El Dursi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE