Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie, na widok którego padniecie. Zegarek za kilkadziesiąt tysięcy zł i laczki z pomponem

2022-05-24 16:43
Rutkowski chce się dowiedzieć kto podsłuchiwał Kurzajewskiego i Cichopek
Autor: Akpa Rutkowski chce się dowiedzieć kto podsłuchiwał Kurzajewskiego i Cichopek

Przyznajmy szczerze, detektyw Krzysztof Rutkowski nigdy nie uchodził za ikonę stule, raczej wręcz odwrotnie. Jednak lubi on drogie gadżety i wybiera bardzo luksusowe dodatki. Jego znakiem rozpoznawczym jest oczywiście kwadratowa czupryna na głowie, Krzysztof Rutkowski lubi także ekskluzywne dodatki. W swoim najnowszym poście na Instagramie pochwalił się właśnie wyjątkowym prezentem od swojej żony Mai. Detektyw dostał od ukochanej góralskie kapcie, uwagę jednak przykuwa jego zegarek. Cena tego modelu zwala z nóg.

Krzysztof Rutkowski z sikorem w cenie mieszkania. Taki to pożyje

Przyznajmy, nie wyobrażamy sobie życia przez Krzysztofa Rutkowskiego. Jego postać na stałe zapisała w polskich show biznesie, a jego pomysły przechodzą czasem najświętsze pojęcie. Od lat kojarzony jest o z kontrowersyjnymi metodami działania i przysłowiowym "pchaniem" się wszędzie, nie zapominajmy także o kultowej fryzurze "na Rutkowskiego" czyli maksymalnie kwadratowym cięciu. Detektyw nie przestaje jednak zaskakiwać i od lat wie jak wykorzystać swoją sławę, a także zasięgi w mediach społecznościowych. W swoim najnowszym poście na Instagramie pochwalił się prezentem, jaki dostał od żony. Mowa o oryginalnych, góralskich kapciach z pomponem. Jak zauważył jeden z fanów, ów pompon ma zły kształt. - Laczki piękne ale pompony powinny być kwadratowe - napisał w komentarzu pod zdjęciem. 

Zobacz także: Znaki zodiaku - znaczenie. Co mówi o Tobie horoskop. Bliźniętom nie można ufać, a Panny są znerwicowane

Uwagę przyciąga jednak zegarek Krzysztofa Rutkowskiego. Jak podaje serwis styl.fm sikor na nadgarstku detektywa to luksusowy Rolex Submariner. Cena zegarka powala na kolana. Jego podstawowa wersja kosztuje ok. 75 tys. złotych, a za te bardziej "wypasione" trzeba zapłacić nawet 100-160 tys. złotych.

Sonda
Lubisz styl Krzysztofa Rutkowskiego?
Kuria zapłaci za księdza pedofila
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE