makijaż sylwestrowy

i

Autor: Instagram/ glockak_makeup, misslilith

Makijaż sylwestrowy 2019. NAJPIĘKNIEJSZE inspiracje od makijażystów

2019-12-16 11:33

Szukasz inspiracji na makijaż sylwestrowy 2019/2020? Specjalnie dla naszych czytelniczek sprawdziliśmy, co będzie modne i znaleźliśmy kilka ciekawych inspiracji na makijaż sylwestrowy. Jeśli nie wiesz, jak pomalować się na sylwestra 2019/2020 to sprawdź propozycje od makijażystów. U nas znajdziesz te najpiękniejsze.

Makijaż sylwestrowy przede wszystkim powinien być pełen blasku. W końcu to jedna z niewielu okazji w ciągu roku, gdzie możemy zapomnieć o stonowanych barwach na rzecz brokatu, intensywnych barw i wszechobecnego blasku. Niezwykle ważne jest także, aby makijaż był trwały i utrzymał się na naszej twarzy całą noc. W tym pomogą nam utrwalacze w sprayu, które możemy kupić niemal w każdej drogerii. Wybierając makijaż sylwestrowy, pamiętajmy również o tym, aby pasował do naszej urody oraz kreacji, którą zamierzamy tego wieczoru założyć. Oczywiście wiadomo, że w makijażu sylwestrowym doskonale prezentować się będą wyraźne kreski, intensywne barwy i szampańskie brokaty, cyrkonie czy inne błyskotki, jednak zachowajmy rozwagę, aby nie przesadzić. Poniżej znajdziesz najpiękniejsze inspiracje z instagramowych kont makijażystek:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE