Małgorzata Rozenek-Majdan nie pomieściła wszystkich butów w domu

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pomieściła wszystkich butów w domu. Musiała zrobić garderobę w garażu!

2022-07-10 14:51

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) niedawno przeprowadziła się do tymczasowego lokum. Gwiazda wraz z rodziną będzie tam czekała na ukończenie budowy jej nowego domu. Jak się okazało, w 300-metrowej willi nie ma miejsca na obuwie i okrycia wierzchnie. Rozenek-Majdan musiała urządzić dodatkową garderobę w... garażu.

Małgorzata Rozenek-Majdan bizneswoman oraz kobieta sukcesu. Gwiazda od wielu lat związana jest ze stacją TVN. Ostatnio pojawiły się jednak pogłoski, że już tej jesieni zobaczymy ją w Polsacie. Poza tym Rozenek prowadzi dwie firmy: odzieżową i cateringową oraz jest udziałowcem w innych spółkach. Gwiazda już od jakiegoś czasu buduje nowy dom na obrzeżach Warszawy. Niestety, opóźnienia i komplikacje na placu budowy sprawiły, że postanowiła wynająć tymczasowe lokum, a konkretniej willę, która była kiedyś własnością Wojciecha Modesta Amaro. Rozenek-Majdan płaci za nią 30 tys. złotych miesięcznie! W związku z przeprowadzką gwiazda musiała skorzystać z pomocy profesjonalnej organizatorki przestrzeni. Miała w końcu do wypakowania aż 200 kartonów...

Jak się okazało, olbrzymia, 300-metrowa posiadłość nie pomieściła wszystkich butów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda musiała zrobić dodatkową garderobę w… garażu. Efektami tego przedsięwzięcia pochwaliła się na Instagramie.

Rozenek trzyma buty w garażu

i

Autor: Instagram @m_rozenek

Rozenek-Majdan wyjaśniła, że problemem jest nie liczba butów, lecz brak przestrzeni na obuwie i okrycia wierzchnie w willi. Dodała również, że garaż jest czysty i suchy, więc może posłużyć za tymczasową garderobę. Co więcej, gwiazda będzie mogła ćwiczyć w nim na rowerku. Poza tym nie zabraknie miejsca dla samochodu.

Podoba Wam się takie rozwiązanie?

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"
Sonda
Myślisz, że garaż to dobre miejsce do przechowywania obuwia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają