SG Roenek czynsz

i

Autor: SE

Małgorzata Rozenek-Majdan płaci majątek za wynajętą willę. Warto?

2022-07-01 5:26

Luksus to mało powiedziane. Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) razem z mężem Radosławem (50 l.), synami i zwierzętami przenieśli się do willi w południowej części Warszawy. Jest to ich tymczasowe lokum, w którym spędzą kilka miesięcy, zanim przeprowadzą się do swojego domu. Ponad 300-metrowa rezydencja kosztuje ich 30 tys. zł miesięcznie... Ale chyba warto tyle za nią dać.

Małgosia Rozenek-Majdan miała dość mieszkania w centrum Warszawy i zapragnęła wybudować dom pod miastem. Wybrała działkę, projektanta i... wszystko stanęło w miejscu. – Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo że prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, a niby miały ułatwiać – wyznała w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek - Majdan dokumentuje przeprowadzkę. Pokazała nowy dom! "Żyję na kartonach" [ZDJĘCIA]

Prezenterka nie chciała dłużej czekać i zdecydowała się na „tymczasowy dom”. – Jest wybrany, znajduje się w bardzo pięknym miejscu Warszawy, w zielonej części. Nie tylko jest wybrany, lecz także trwają w nim prace przygotowawcze do tego, żebyśmy mogli w nim zamieszkać, i cieszymy się, że to już niebawem – powiedziała niedawno.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan do Królikowskiego: „Jeżeli brak ci adrenaliny, to możesz zostać ..."

Właśnie powitała fanów z nowego miejsca. „Dzień dobry, kochani. Dzisiaj razem z wami piję historyczną kawę. Ponieważ dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w nowym domu” – powiedziała na Instagramie.

Tak wygląda dom Małgorzaty Rozenek-Majdan:

Nowy dom Majdanów

Willa ma ponad 300 m i jest urządzona w stylu skandynawskim. Każdy z trzech synów ma swój pokój, otwarta na salon kuchnia zachęca do spędzania w niej czasu. W upalne dni Majdanowie mogą się schłodzić w basenie. Wcześniej jednak muszą się rozpakować. Specjalistka, która im pomaga, nie ukrywa, że chwilę to potrwa.

„Przede mną i przed moim zespołem sześć dni intensywnej pracy. Rozpakowywanie prawie 200 kartonów, ubranie kuchni w przepiękne i funkcjonalne wyposażenie organizacyjne, zaprojektowanie i montaż dodatkowych szaf do przechowywania...” – zaczęła wyliczać.

Kiedy skończą, na pewno będzie pięknie.

Zobacz: Co się stało z twarzą Rozenek?! Ten widok poraża, ale dopiero foto nr 4 totalnie odbiera mowę! [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"
Sonda
Jak Ci się podoba nowy dom Małgorzaty Rozenek - Majdan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE