Małgorzata Rozenek - Majdan dokumentuje przeprowadzkę. Pokazała nowy dom! Żyję na kartonach [ZDJĘCIA]

i

Autor: instagram(2)

Małgorzata Rozenek - Majdan dokumentuje przeprowadzkę. Pokazała nowy dom! "Żyję na kartonach" [ZDJĘCIA]

2022-06-29 22:48

Małgorzata Rozenek - Majdan (44 l.) razem z rodziną przeprowadza się właśnie do nowego domu - tymczasowego. Gwiazda pokazała zdjęcia nowego gniazdka na Instagramie! Przy okazji zdradziła też, ja radzi sobie z tak dużym logistycznym przedsięwzięciem. Kto choć raz się przeprowadzał, ten dobrze wie, o czy mowa... "Perfekcyjna" skorzystała z drobnej pomocy!

Małgorzata Rozenek - Majdan pokazała nowy dom! "Jedno z największych logistycznych wyzwań naszego życia"

Małgorzata Rozenek - Majdan już jakiś czas temu zaczęła planować wyprowadzkę razem z rodziną na obrzeża miasta. Plany budowy podwarszawskiej willi, idealnego gniazdka dla "Perfekcyjnej" i jej bliskich wciąż się jednak komplikowały. Gwiazda postanowiła więc znaleźć alternatywne rozwiązanie. Zanim stworzy swoje miejsce na ziemi, wynajęła dom tymczasowy!

Pokazała go właśnie na Instagramie. Małgorzata Rozenek - Majdan nie ukrywała też, że przeprowadzka całej rodziny to niezłe logistyczne przedsięwzięcie... Postanowiła więc skorzystać z profesjonalnej pomocy! Prezenterka zwróciła się po nią do Agnieszki Witkowskiej, prowadzącej blog "Architekt porządku". Prace nad pełnym rozpakowaniem ponad 200 kartonów mają potrwać niemal tydzień!

Kto choć raz się przeprowadzał, dobrze to zrozumie. Jak podoba Wam się nowy dom Małgorzaty Rozenek - Majdan i Radka Majdana? Naszą uwagę zwróciły ciekawe żyrandole!

Co tu się dzieje! Właśnie się zaczęło, jedno z największych logistycznych wyzwań naszego życia. Nie jesteśmy sami! Jest z nami Architekt Porządku (Agnieszka Witkowska przyp. red.) i jej ekipa. To daje nadzieję, że skończymy jeszcze w tym stuleciu! - ze śmiechem komentowała Małgorzata Rozenek - Majdan. Przed nimi ponad 200 kartonów!

Kto pojawił się na premierze "Królowej" Netflixa z udziałem Andrzeja Seweryna i Marii Peszek? Zobacz kreacje gwiazd w naszej galerii zdjęć poniżej!

Przyjaciółki. Wpadka z rozporkiem Pawła Deląga w garderobie. Teściowa chwyciła tam, gdzie nie powinna
Sonda
Jak Ci się podoba nowy dom Małgorzaty Rozenek - Majdan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE