Pożar u Grażyny Wolszczak. Nie zostało kompletnie nic [ZDJĘCIA]

i

Autor: instagram, AKPA

Pożar u Grażyny Wolszczak. "Nie zostało kompletnie nic" [ZDJĘCIA]

2022-06-29 21:40

Grażyna Wolszczak (63 l.) podzieliła się niepokojącymi zdjęciami z pożaru, który wybuchł w jej domu. Spłonęło mieszkanie matki małego dziecka, rodzina znalazła się w dramatycznym położeniu. Aktorka, która mieszka po sąsiedzku, była wstrząśnięta jej sytuacją. Teraz ostrzega innych przez zagrożeniem!

U Grażyny Wolszczak wybuchł pożar! Teraz ostrzega przed zagrożeniem. Poruszył ją dramat sąsiadki

Grażyna Wolszczak, dyrektorka teatru Garnizon Sztuki, na co dzień mieszka razem z partnerem, Cezarym Harasimowiczem, w jednym z warszawskich apartamentowców. Jak właśnie ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, na jednym z jego pięter wybuchł pożar! Aktorka wstawiła niepokojące zdjęcia, na których widać ulatniające się ze ściany budynku kłęby dymu. 

Najbardziej porusza jednak trzecie zdjęcie, na którym widać doszczętnie spalone mieszkanie na 8. piętrze. Jak zdradzała poruszona Grażyna Wolszczak, od pożaru dzieliły ją zaledwie dwa piętra... 

Ubezpieczacie się? To nie jest post sponsorowany, to samo życie niestety! Pożar wybuchł przedwczoraj w moim domu, dwa piętra niżej… A sąsiadka - matka z małym dzieckiem - może liczyć tylko na ubezpieczyciela, że rzetelnie oszacuje straty i sprawnie dokona wypłaty. A nie zostało kompletnie nic, nawet elektrykę trzeba będzie pruć. - relacjonowała Grażyna Wolszczak, poruszona dramatem sąsiadki.

Dbajcie o siebie! Z sąsiedzkich pogaduszek na dole(podczas akcji gaszenia, a potem oddymiania) wynikało, że nie wszyscy ubezpieczyli swoje mieszkania. - Grażyna Wolszczak ostrzegła też fanów przed ryzykiem pożaru. Radziła im, aby ubezpieczyli swoje mieszkania!

Widzieliście "Królową" Netflixa z Andrzejem Sewerynem w roli głównej? Te gwiazdy pojawiły się na premierze produkcji. Więcej zobaczycie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy masz ubezpieczone mieszkanie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE