Przyszła do fryzjera z siwym odrostem. Ten od razu chwycił za nożyczki, aż kobiecie zakręciła się łza w oku

i

Autor: Youtbe/ Hair Trendy

Fryzura na siwe włosy

Przyszła do fryzjera z siwym odrostem. Ten od razu chwycił za nożyczki, aż kobiecie zakręciła się łza w oku

2022-07-29 11:37

Kobieta poszła do fryzjera, ponieważ chciała poprawić swoje samopoczucie i wygląd. Najwyraźniej od dawna nie miała czasu zatroszczyć się o siebie, gdyż na jej włosach widoczny był sporej długości siwy odrost. Fryzjer nie miał wątpliwości, co w tej sytuacji najlepiej zrobić. Chwycił za nożyczki i obciął jej włosy niemal o połowę. Kobieta była w szoku, gdy jej pasma opadały na podłogę. Jednka, gdy zobaczyła efekt w jej oku zakręciła się łza.

Chyba każda kobieta zna to uczucie, kiedy po dłuższej przerwie czuje, że powinna udać się do kosmetyczki lub fryzjera. Taka wizyta z pewnością pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd kobiety, ale przede wszystkim na jej samopoczucie. W końcu, która z pań nie lubi czasami zaszaleć z nową fryzurą lub koloryzacją. Tym bardziej, gdy na głowie pojawia się sporej długości siwy odrost, wiele kobiet w panice umawia się do ulubionego salonu, aby stylista jak najszybciej go ufarbował. Tak było w przypadku tej kobiety. Kiedy usiadła na fotelu w salonie fryzjerskim miała widoczny kilkucentymetrowy siwy odrost na ciemnych włosach. Na filmiku, który trafił do sieci widać, że dotychczas farbowała je na brąz i zapewne takiej stylizacji oczekiwała i tym razem. Jednak fryzjer miał zupełnie inny plan.

Przyszła do fryzjera z siwym odrostem, wyszła z krótkimi włosami

W sieci pojawił się filmik z wyjątkowej metamorfozy pewnej kobiety. Na początku prezentuje się w swoim dotychczasowym "wydaniu". Ciemne włosy ze sporymi siwymi odrostami, od razu rzucają się w oczy. Około 50-letnia kobieta poprosiła stylistę, aby ufarbował jej włosy i ukrył te siwe pasma. Ten jednak zamiast po farbę, w pierwszej kolejności chwycił za maszynkę, którą drastycznie skrócił włosy swojej klientki. Kobieta była w szoku, gdy widziała, jak jej długie pasma opadają na podłogę. Następnie fryzjer odświeżył jej siwy kolor włosów i wytonował, dzięki czemu wyglądał naturalnie. A jak w nowej fryzurze czuła się główna bohaterka zamieszania? Aż jej się łezka w oku zakręciła.

Sonda
Farbujesz siwe włosy czy stawiasz na naturalność?
To 4 najpiękniejsze fryzury dla kobiet po 50-tce. Odejmą ci co najmniej 10 lat

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki