Moda: Jesień w kolorze lawendy

2020-09-21 19:03 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska

Wtym roku jesień będzie wyjątkowo nie w kolorze złota, tylko lawendy. Kojarzy się on z naturą i świeżością. W dodatku jest niezwykle twarzowy. Młode kobiety wyglądają w nim niewinnie, a tym dojrzalszym odejmuje wizualnie lat.

Lawendowy dobrze prezentuje się zarówno w sportowych stylizacjach, jak i tych bardziej eleganckich. Bardzo modne są w tym sezonie garnitury i garsonki w tym kolorze. Zawsze dobrze będzie się on prezentował w połączeniu z klasyką, czyli z bielą i czernią, ale sprawdza się też w oryginalnych krzykliwych połączeniach, których nie należy się bać. W końcu, do odważnych świat należy! Na topie są też zestawienia różnych odcieni lawendy – taki „cieniowany” total look.

Anna Jurksztowicz

W tym roku podczas festiwalu w Opolu zachwycała nie tylko swoim głosem, lecz także niesamowitą urodą, którą podkreślała modnymi stylizacjami. Połączenie garnituru z czarnym połyskującym topem i delikatnymi sandałkami sprawdziło się rewelacyjnie. Seksownie, a jednocześnie z klasą.

Jesień w kolorze lawendy
Autor: Baranowski/Akpa, PIętka/Akpa Anna Jurksztowicz, Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Fantazyjne połączenie lawendowej bluzki z innymi kolorami. Czerwone spodnie, różowa marynarka, srebrne sandałki – niby wszystko „z innej parafii”,a świetnie do siebie pasuje, tworząc dynamiczny look.

Jesień w kolorze lawendy
Autor: Bonprix.pl Spodnie: Bobprix, 54,99 zł
Jesień w kolorze lawendy
Autor: Deichmann Buty: Deichmann, 83 zł
Jesień w kolorze lawendy
Autor: Bonprix.pl Sweter: Bonprix, 59,99 zł
Jesień w kolorze lawendy
Autor: H&M Bluza: H&M, 59,99 zł
Jesień w kolorze lawendy
Autor: Zara Bluza: Zara, 89,90 zł
Jesień w kolorze lawendy
Autor: Kristorebki Torebka: Kristorebki, 127,99 zł
Jesień w kolorze lawendy
Autor: Stradivarius Sweter: Stradivarius, 89,90 zł
Najnowsze