C&A

i

Autor: Materiały prasowe C&A

Modna i zmysłowa bielizna damska dla kobiet 50+. Biustonosze i majtki modelujące ciało, a do tego seksowne

2022-06-13 8:39

Bielizna dla kobiet dojrzałych wcale nie musi być nudna i bezkształtna. Odpowiednio dobrane majtki wyszczuplają ciało, a biustonosz push-up modeluje biust. Bez względu na wiek panie nie powinny rezygnować ze zmysłowej bielizny, która dodaje pewności siebie.. Przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszej bielizny dla kobiet 50+. To propozycje modnych biustonoszy i majtek, które perfekcyjnie podkreślają kobiece wdzięki i odejmują lat.

Piękna i zmysłowa bielizna dla kobiet 50+

Na jaką bieliznę powinny stawiać kobiety dojrzałe? Przede wszystkim na taką, która się im podoba. Wiek to tylko liczba i absolutnie nie powinny ze względni na niego rezygnować z własnego stylu i poczucia kobiecości. Zmysłowość i elegancja nie znają pojęcia wieku. Kobiety 50+ nie powinny zatem zamykać się jedynie na bezkształtne biustonosze i zabudowane majtki. W tym sezonie warto postawić na koronkowy stanik o szerokich ramiączkach, który doskonale wymodeluje i podtrzyma biust. Dobrym rozwiązaniem jest biustonosz typu bardotka, który fantastycznie podkreśli kobiece kształty. Nie bój się kolorów, latem 2022 wybierz bieliznę w pastelowych odcieniach. Pamiętaj, że najgorsze, co możesz zrobić to kupić biustonosz w złym rozmiarze. Dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów (od 60 do 90 pod biustem) i miseczki nie kończące się na stereotypowym "C". W dobrze dobranym staniku piersi nie są spłaszczone i nie wychodzą z miseczki. Równie ważny jest obwód pod biustem, ten nie może być zbyt luźny, ani zbyt za ciasny. 

Zobacz także: Kobiety 50+ marzą o tej fryzurze. Cięcie, które odmłodzi każdego

Kobiety 50+ nie powinny także rezygnować z seksownych majtek. Nie stawiaj na babcinie modele, które szybko rozciągną się w praniu. Wybierz dopasowane figi albo modele typu tanga. 

Zobacz naszą galerię i sprawdź, jaka bielizna pasują kobieta 50+

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą