Najlepsze filmy świąteczne 2020! Nie tylko Kevin i "To właśnie miłość"

Choinka to podstawa 8
Autor: serwis prasowy KRÓLEWSKI WYMIAR Wspaniałe ozdoby skrzące się brokatem, kryształkami i cekinami w tradycyjnych kolorach – zieleni, czerwieni i złocie – oraz cesarska korona zamiast czubka czy gwiazdy robią wrażenie! Choinka jak z baśni o dziadku do orzechów potrzebuje odpowiedniego otoczenia (wyposażenie Amara.com). Drewniana boazeria albo elegancka tapeta, meble współczesne wysokiej jakości albo po dziadkach…

Okres przedświąteczny to czas kiedy przygotowujemy się do nadchodzącego Bożego Narodzeniu i wczuwamy się w ten klimat. To czas kiedy zaczynamy czuć magię świąt piekąc pierniczki, kupując ozdoby i prezenty świąteczne, a także oglądając bożonarodzeniowe filmy. Są bowiem hity, bez których nie mogą obejść się żadne święta. Wszyscy znamy klasyki jak "Kevin sam w domu" czy "To właśnie miłość" ale może warto w tym roku poznać inne filmy, które nas zachwycą. Zobaczcie nasze zestawienie najlepszych filmów świątecznych.

Filmy świąteczne to już niemalże odrębny gatunek filmowy. Co roku twórcy raczą nas nowymi produkcjami, które w tym magicznym okresie nas bawią i wzruszają. Bożonarodzeniowe filmy są przede wszystkim ciepłe, rodzinne i wprawiają nas w świąteczny nastrój. To także czas kiedy lubimy wracać do znanych i lubianych propozycji. Niesłabnącą popularnością cieszy się w końcu "Kevin są w domu" i "Kevin sam w Nowym Yorku". Rzesze fanów ma także brytyjska produkcja "To właśnie miłość". Przyznajmy, Hugh Grant w roli premiera Wielkiej Brytanii to wspaniały widok. Również nasze rodzime "Listy do M" zyskały już sporą widownię, która z chęcią odpala w przedświąteczny czas komedię z Tomaszem Karolakiem.

Czytaj także: Jak dbać o zniszczone włosy? 4 proste sposoby na lśniące i zdrowe włosy

Również Netflix odkrył, że świąteczne filmy to niezwykle popularna kategoria dlatego też, co roku raczy nas nowymi produkcjami. W roku szczególnie polecamy:

- "Zamiana z księżniczką 2"  - to druga część filmu wykorzystująca znany motyw z  powieści Marka Twaina "Książę i żebrak". Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.

-  "Kronika świąteczna: Część druga" - Nastoletnia Kate nie akceptuje nowego związku matki. Uciekając z domu, trafia na Biegun Północny, gdzie psotny elf planuje raz na zawsze zlikwidować święta. W rolach głównych:Kurt Russell i Goldie Hawn.

- "Randki od święta" - Spotkania przy świątecznym stole to prawdziwa udręka dla singli. Ta para znalazła doskonałe rozwiązanie sytuacji, jednak życie mocno ich zaskoczy.

Sprawdź również: To 4 najlepsze fryzury dla młodych kobiet. Są KOBIECE i wyglądają BOSKO. [TRENDY 2020]

 Filmy świąteczne, które co roku bawią tak samo dobrze:

W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (Christmas Vacation, 1989),

Grinch: świąt nie będzie (How the Grinch Stole Christmas, 2000),

Kochajmy się od święta (Love the Coopers, 2015),

Ekspres polarny (The Polar Express, 2004),

Holiday (2006),

Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Najnowsze