Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczysz. Te zwierzęta odczarują każdy poniedziałek, nie tylko Blue Monday

i

Autor: Pixabay Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczysz. Te zwierzęta odczarują każdy poniedziałek, nie tylko Blue Monday

Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczysz. W Międzynarodowy Dzień Zwierząt pokazujemy stworzenia, które odczarują jesienną chandrę

2022-10-04 15:57

Dopadł cię jeden ze złych dni, w których nic się nie udaje? W dodatku za oknem szaro, deszcz, śnieg i zawierucha, a ty marzysz o tym by zaszyć się gdzieś głęboko i przeczekać ten stan? Każdy z nas miewa takie dni, przy których nawet Blue Monday wydaje się radosny. Jeśli to chwilowy spadek nastroju, znaleźliśmy receptę na poprawę humoru. Każdego dnia świętuj Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Zobacz rozczulające zdjęcia, uśmiechnij się a później rusz do pomocy.

Zwierzaki to najlepsze modele dla fotografów. Bywają niesforne, ale dzięki temu zdjęcia są obłędne. Kotki i pieski w Internecie prawie zawsze wywołują uśmiech. Ale nie tylko one sprawiają, że nawet w najgorszy dzień robi się nam ciepło na sercu. Urocze, małe hipopotamy, koszyk pełen sówek, zdziwiony nietoperz lub też jaszczurka, która sprawia wrażenie uśmiechniętej od ucha do ucha( gdyby miała uszy, właśnie tak mogłoby to wyglądać). Zobacz w naszej galerii zwierzaki tak słodkie, że przy nich nawet czekolada wydaje się gorzka.

ZOBACZ TEŻ: Prosty rytuał na szczęście. Zrób, a zły czas minie

Zwierzaki na Instagramie. Profil, który warto obserwować

Zdjęcia w naszej galerii pochodzą z profilu Discover Animal. Profil tworzony przez ludzi, którzy kochają zwierzęta, pracują z nimi i chronią je. Znajdziemy tam mnóstwo przydatnych, czasami zabawnych informacji dotyczących samych zwierząt jak i więzi jakie tworzą z człowiekiem.

NIE PRZEGAP: Co można jeść po terminie ważności? Zmyślny sposób na oszczędzanie. Sprawdź, które produkty się nie psują

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?
Pierwsza w tym roku kąpieli słonia Aleksandra z łódzkiego ZOO