UNIQLO

i

Autor: materiały prasowe UNIQLO

Strefa mody

Nowoczesna garderoba pełna swobody i wyrafinowania

Japońska marka UNIQLO ogłasza premierę wiosennej kolekcji UNIQLO : C, damskiej linii stworzonej przez znaną, brytyjską projektantkę Clare Waight Keller, której projekty charakteryzują się łączeniem niezwykłej swobody z wyrafinowaniem. Najnowsza kolekcja jest lekka, wygodna oraz pełna świeżej energii. Ubrania dostosowane do codziennego życia wibrują odcieniami makowej czerwieni, pudrowego różu, morskiego błękitu, a także wojskowej zieleni. Wszystko zamknięte w funkcjonalnych i pięknych krojach, które zaproszą nas do wstąpienia w nowy, cieplejszy sezon.

Wiosenna kolekcja

Plisowana sukienka wystająca spod trencza rysuje piękne linie przy każdym kroku. Szerokie spodnie zestawione z marynarką podkreślają sylwetkę w talii. Dzianinowe kamizelki, T-shirty o kroju cropped, popelinowe czapki bejsbolowe w kratkę i pojemne torebki z eko-skóry – to tylko kilka opcji, które pozwolą stworzyć idealną stylizację warstwową na wiosnę, już od 22 lutego.

„Tworząc drugą kolekcję w ramach UNIQLO : C chciałam badać koncepcję ruchu poprzez lekkość. Pracując z ultralekkimi tkaninami, odkryłam nową perspektywę proporcji. Dłuższe fasony kontrastują z przyciętymi sylwetkami, a płynność i świeżość są głównymi elementami ducha tych projektów. Myślę, że wiosna symbolizuje czas zmian – tak jak zmieniają się pory roku, zmienia się również nasza garderoba. Uwielbiam mieszankę luźnych i dopasowanych krojów. Taki aliaż jest bez wysiłku elegancki, a jednocześnie posiada młodzieńczą energię.” – mówi Clare Waight Keller.

Zobacz także: Pielęgnacja skóry dojrzałej mocą złota

UNIQLO

i

Autor: materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: materiały prasowe UNIQLO
Tu poczujesz się jak na Titanicu i zrobisz wyjątkowe zdjęcia