Makijaż

i

Autor: Shutterstock

Strefa beauty

Nowy wymiar pielęgnacji skory wrażliwej

2023-07-15 15:59

W przypadku skóry reaktywnej nigdy nie wiadomo, co będzie czynnikiem wyzwalającym podrażnienie. Uczucie pieczenia, zaczerwienienie i ściągnięcie skóry może wywołać wszystko, nawet najbardziej nieprzewidywalne czynniki. Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym możesz zadbać o skórę i odzyskać spokój ducha!

Innowacja dermatologiczna

D-Sensinose™ to opatentowany, postbiotyczny składnik aktywny, wyizolowany z Wody termalnej Avène, który zmiękcza skórę, łagodzi podrażnienia i zapobiega im. To ogromne udogodnienie dla skóry nadwrażliwej, reaktywnej, alergicznej oraz o obniżonym progu tolerancji, która potrzebuje natychmiastowej ulgi i długotrwałego ukojenia.

Kosmetyki sterylne – nowa generacja technologii

Opatentowana, w pełni bezpieczna technologia Sterile Cosmetics® pozwala na tworzenie kosmetyków bez użycia konserwantów i substancji zapachowych. W rezultacie powstają kosmetyki dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę i niewywołujące podrażnień. Nowa, wygodniejsza pompka przy każdym naciśnięciu dozuje odpowiednią ilość produktu. a szczelne opakowanie nie przepuszcza powietrza.

Zobacz także: Najlepszy wakacyjny quiz. Dokąd pojechać na wakacje w Polsce? Rozwiąż test i sprawdź, gdzie spędzić urlop

Gamy Tolérance HYDRA-10 i Tolérance CONTROL korzystają z tych osiągnięć technologicznych i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i tolerancji, którego tak bardzo potrzebuje skóra wrażliwa!

Dzięki doświadczeniu w dziedzinie dermokosmetyków oraz przywiązaniu do naturalności, marka Eau Thermale Avène znalazła źródło inspiracji w samej skórze. Tolérance HYDRA–10 to kompozycja 10 doskonale przyswajalnych składników, które dostarczają skórze dokładnie tego, czego potrzebuje i utrzymują naturalną równowagę mikrobiomu. Tylko tyle, ile potrzeba. Ta wyjątkowa, bezpieczna formuła jest pozbawiona konserwantów, substancji zapachowych i innych dodatków. Dzięki temu sprzyja naturalnemu nawilżeniu skóry, wzmacnia barierę ochronną skóry i przywraca jej komfort.

Zadbaj o swoją rutynę pielęgnacyjną w 2 krokach:

OCZYSZCZANIE

Tolérance Żel balsam oczyszczający

Tolérance Żel balsam oczyszczający jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry, także nadwrażliwej, reaktywnej i alergicznej. Delikatnie usuwa makijaż z twarzy, oczu i ust oraz wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia u dorosłych i dzieci (od 2 r. ż.). Dzięki niezwykle miękkiej żelowej konsystencji, bogatej w kojącą Wodę termalną Avène, nie podrażnia i nie wysusza skóry, a wtapia się w nią. Wysoce skoncentrowana Woda termalna Avène delikatnie oczyszcza i dba o barierę ochronną skóry, zapobiegając jej ściągnięciu i podrażnieniom. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Bezzapachowa, czysta formuła i łagodne środki myjące zapewniają dobrą tolerancję, komfort i miękkość nawet najbardziej wrażliwej skórze.

NAWILŻANIE

Tolérance HYDRA–10 krem nawilżający i Tolérance HYDRA–10 fluid nawilżający

Pierwszy biomimetyczny krem i fluid w 100% pochodzenia naturalnego. Te nawilżające produkty do pielęgnacji twarzy są bardzo dobrze tolerowane przez skórę oraz odpowiednie dla dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Ich formuła została wzbogacona o naturalny kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża skórę przez 48 godzin*. Są również rekomendowane pacjentom w trakcie leczenia farmakologicznego. Dermokosmetyki Tolérance HYDRA-10 wspomagają naturalne nawilżenie skóry i przywracają jej codzienny komfort, utrzymując równowagę jej mikrobiomu dzięki opatentowanej formule imitującej skórę**. Odżywcza i niepozostawiająca tłustej warstwy konsystencja kremu Tolérance HYDRA–10 długotrwale nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Natomiast Tolérance HYDRA–10 fluid nawilżający wyróżnia się świeżą i lekką formułą. Trwale nawilża odwodnioną skórę normalną i mieszaną. Oba produkty nie zawierają konserwantów ani substancji zapachowych.

Tolérance CONTROL Krem łagodząco-regenerujący i Tolérance CONTROL Balsam łagodząco-regenerujący

Krem i Balsam łagodząco-regenerujące Tolérance CONTROL do skóry nadwrażliwej, reaktywnej, alergicznej i o obniżonym progu tolerancji. Koją skórę w 30 sekund*, zarówno u dzieci jak i dorosłych. Dzięki ultrałagodzącemu składnikowi D-Sensinose™ - nowej opatentowanej** postbiotycznej substancji aktywnej, łagodzą uczucie napięcia, pieczenia, mrowienia oraz dyskomfortu. Skóra jest nawilżona przez 24 godziny***, a jej bariera ochronna odbudowana w ciągu 48 godzin****. Oba produkty charakteryzują się wysoką tolerancją skórną, są bezzapachowe i pozbawione konserwantów. Zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego.

OCHRONA SKÓRY I PLANETY

Firma Pierre Fabre stworzyła Green Impact Index – narzędzie, które w czytelny sposób podsumowuje wpływ produktów firmy na społeczeństwo i środowisko, stosując prosty wskaźnik w postaci liter od A do D. Specjaliści określają tę ocenę mianem profilu ekologiczno-społecznego produktów.

Avene

i

Autor: Materiały prasowe Avene
Avene

i

Autor: Materiały prasowe Avene
Jak zatamować krwawienie? Ta wiedza może uratować życie. Instruktaż