Komu pasują krótkie włosy

i

Autor: Shutterstock Komu pasują krótkie włosy

To jest hit

Piękna fryzura na wiosnę 2023. Nie potrzebujesz fryzjera. Wystarczy, że wypróbujesz tą ukrytą funkcję suszarki do włosów. Kobiety ze zniszczonymi włosami pokochają ten trik

2023-03-15 14:04

Nowoczesne suszarki do włosów wyposażone są w specjalny guzik z zimnym nawiewem. To mały game changer, który pomoże Ci w codziennym suszeniu włosów i dodatkowo zadba o ich kondycję. Do czego służy zimny nawiew w suszarce do włosów? Każda kobieta chce, by jej włosy był pięknie, zdrowe i nie straciły swojego blasku. Niestety, często stylizacja na ciepło bardzo niszczy nasze włosy. Suszenie zimnym powietrzem pozwoli tego uniknąć.

Ukryta funkcja suszarki do włosów, którą kochają fryzjerzy! Zadba o kondycję Twoich włosów

Suszarka do włosów do jedno z podstawowych urządzeń, które większość osób ma w domu. Nic dziwnego, dzięki niej możemy szybko wysuszyć włosy i je wystylizować. Codzienne korzystanie z gorącego powietrza podczas stylizacji włosów może je osłabić i sprawić, że nasze kosmyki staną się cienkie i zniszczone na końcach. Nowoczesne suszarki do włosów wyposażone są w specjalny guzik, który pomoże utrzymać nasze kosmyki w prawidłowej kondycji. Chodzi i zimny nawiew. Eksperci przekonują, że chłodne powietrze wygładza strukturę włosa co sprawia, że fryzura staje się bardziej wygładzona i pełna blasku.

Zobacz także: Przepiękne imię dla chłopca skradło serca rodziców. W 2023 zyskuje na popularności. To dziecko "cieszące się boską łaską"

Jak korzystać z chłodnego nawiewu w suszarce do włosów?

Cool shot to specjalna funkcja, w którą wyposażone są wszystkie nowoczesne suszarki do włosów. Warto z niej korzystać, fryzjerzy są zgodni, chłodny nawiew rewelacyjnie sprawdza się podczas stylizacji włosów i co ważne, ich nie niszczy. Chłodne powietrze idealnie sprawdzi się podczas dosuszania włosów bowiem mniej inwazyjnie działa na strukturę włosa. Skorzystanie z tej funkcji na koniec suszenia wygładzi włosy i doda im blasku. Dodatkowo nasze kosmyki staną się bardziej podatne na modelowanie i szybciej poradzimy sobie z niesfornymi, pojedynczymi włoskami. 

Sonda
Jak często myjesz włosy?
Nielegalne wyścigi we Wrocławiu. Pościg i policyjny helikopter w akcji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany