Kobieta, piękne lśniące włosy

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kobieta, piękne lśniące włosy

Piękne i modne fryzury na jesień! Ich stylizacja nigdy nie była prostsza i szybsza

2022-09-12 16:28

Myślisz piękne i zdrowe loki - mówisz Dyson. Najczęściej nagradzany sprzęt do stylizacji włosów Dyson Airwrap zyskał nowe udoskonalenia – końcówki do stylizacji włosów wykorzystują strumień powietrza ze wzmocnionym efektem Coandy.

Nowy multistyler Dyson Airwrap to:

  • Jeszcze większa wszechstronność w zakresie stylizacji: Dzięki nieustannemu dążeniu firmy Dyson do lepszego zrozumienia potrzeb różnych rodzajów włosów, nowy multistyler jest jeszcze lepiej dopasowany do zróżnicowanych potrzeb.
  • Inżynieria w świecie symulacji: Wirtualne udoskonalanie dzięki zaawansowanej obliczeniowej  mechanice płynów, uczeniu maszynowemu i inteligentnemu oprogramowaniu do projektowania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie liczby fizycznych prototypów i bardziej zrównoważone praktyki w procesie badawczo-rozwojowym firmy Dyson.

Najczęściej nagradzany sprzęt do stylizacji włosów Dyson Airwrap zyskał nowe udoskonalenia – końcówki do stylizacji włosów wykorzystują strumień powietrza ze wzmocnionym efektem Coandy. Firma Dyson przedstawia najbardziej wydajną i najskuteczniejszą jak dotąd odsłonę urządzenia do stylizacji włosów: multistyler Dyson Airwrap. Inżynierowie z firmy Dyson nigdy nie spoczywają na laurach – tym razem udoskonalili projekt poprzez miniaturyzację i wzmocnienie efektu Coandy,czego efektem jest wszechstronny multistyler, pozwalający uzyskać różnorodne stylizacje na różnych rodzajach włosów, bez nadmiernej temperatury.

Zaprojektowane na nowo końcówki do kręcenia i falowania z nienagrzewającym się, obrotowym zakończeniem umożliwiają szybsze i łatwiejsze tworzenie loków i fal, bez uszkadzania włosów nadmierną temperaturą. Nowa wersja końcówki cylindrycznej łączy rezultaty osiągane wcześniej za pomocą dwóch końcówek, dzięki czemu użytkownicy mogą stylizować całą głowę, tworząc loki i fale zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do niego, bez konieczności zmiany końcówki w trakcie stylizacji.

Zobacz także: Mistrzowski myk na pranie ręczników, aby były miękkie i puszyste. Wprowadź tą jedną zasadę podczas prania, a będą jak nowe

Udoskonalone szczotki do modelowania i wygładzania przyciągają włosy do powierzchni szczotki umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie przy wzmocnionym efekcie Coandy. Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury łączy dwie funkcje – podsusza włosy przed stylizacją oraz wykańcza stylizację już suchych włosów ukrywając puszące się kosmyki.

Co ważne, osoby, które posiadają poprzednią wersję stylera Dyson Airwrap, mogą dokupić ulepszone końcówki nie wymieniając samego urządzenia. Dzięki temu będą mogły cieszyć się ulepszonym działaniem multistylera. Jest to zgodne ze zrównoważonym podejściem Dyson, które rozpoczyna się już na etapie prototypowania – projektowanie w świecie cyfrowym zmniejszyło zależność od fizycznych prototypów, a tym samym drastycznie ograniczyło zużycie energii i materiałów. Dzięki zastosowaniu podejścia iteracyjnego oraz metody prób i błędów inżynierowie zminiaturyzowali otwory wentylacyjne, osiągając niespotykaną dotąd prędkość przepływu powietrza, ciśnienia i kontroli.

James Dyson wyjaśnia: „Podczas projektowania urządzeń do stylizacji włosów na ogół nie bierze się pod uwagę faktu, że włosy są bardzo różne – końcówki, które sprawdzą się w jednym przypadku, w innym mogą wręcz zaszkodzić. Udoskonalony multistyler Dyson Airwrap, powstał w oparciu o sukces poprzedniej wersji urządzenia, ale także dzięki nieustannym badaniom, testom użyteczności i postępom w zakresie obliczeniowej mechaniki płynów. Efekt? Końcówki do kręcenia lub falowania z natychmiastową możliwością zmiany kierunku przepływu powietrza w celu szybszej stylizacji włosów, udoskonalone szczotki do bardziej precyzyjnego modelowania i wygładzania włosów oraz zupełnie nowa końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury – wszystkie wykorzystują efekt Coandy. Lepsza kontrola przepływu powietrza dodatkowo wzmacnia wspomniany efekt, ułatwiając kręcenie, modelowanie, wygładzanie i ukrywanie puszących się włosów i to bez nadmiernej temperatury”.

Efektywne projektowanie

Firma Dyson stawia na szczupłą produkcję – tworzy wytrzymałe produkty o wysokiej wydajności i sprawności przy mniejszym zużyciu zasobów, umożliwiając kolejnym pokoleniom inżynierów budowanie bardziej zrównoważonej przyszłości na podstawie osiągnięć nauki i technologii. Multistyler Dyson Airwrap jest tego doskonałym przykładem – począwszy od samego silnika, który zasila urządzenie, poprzez zwiększoną wydajność dzięki wprowadzonym udoskonaleniom, wzmocnione działanie, a skończywszy na zmniejszonym zużyciu energii.

Jen Atkin, stylistka fryzur, Globalna Ambasadorka marki Dyson, podkreśla: „Dyson Airwrap jest rewolucyjnym, absolutnie wyjątkowym urządzeniem do stylizacji włosów – dotyczy to zarówno jego pierwotnej, jak i obecnej wersji. Nowa odsłona multistylera jest szybsza, łatwiejsza w użyciu i pozwala osiągnąć lepsze efekty. Masz pewność, że różnorodne końcówki pomogą Ci osiągnąć zamierzone efekty w sposób najbardziej bezpieczny dla Twoich włosów. Coś, co wydawało się, żennie może być lepsze, właśnie takie się stało”.

Inspiracją do powstania Dyson Airwrap była innowacyjna koncepcja: stworzyć szybki, wysokociśnieniowy silnik, który będzie generował tzw. efekt Coandy, umożliwiając kręcenie, falowanie, wygładzanie i suszenie włosów bez wykorzystania nadmiernej temperatury. Efekt Coandy zachodzi wtedy, gdy strumień powietrza o odpowiedniej prędkości i właściwym ciśnieniu podąża za krzywizną powierzchni na którą napotyka, porywając otaczające powietrze, a wraz z nim – włosy.

Multistyler Dyson Airwrap wykorzystuje silny i precyzyjny strumień powietrza do stylizacji wilgotnych (wysuszonych w 80%) włosów, ograniczając konieczność stosowania nadmiernej temperatury i zapobiegając uszkodzeniom włosów.

Gama końcówek zaprojektowanych z myślą o różnych rodzajach włosów.

NOWOŚĆ - Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury wykorzystuje wzmocniony efekt Coandy. Posiada 2 różne funkcje — w trybie wstępnego suszenia pozwala szybko podsuszyć włosy przed dalszą stylizacją, a w trybie wykończenia fryzury strumień powietrza działa na suche włosy, ukrywając puszące się kosmyki.

NOWOŚĆ - Szczotki do modelowania i wygładzania wykorzystują wzmocniony efekt Coandy, który przyciąga włosy do powierzchni szczotki umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie. Powietrze przepływa wzdłuż pasm włosów w kierunku zgodnym z kierunkiem czesania, domykając łuski włosa, co sprawia, że są wygładzone i lśniące. W zestawie dostępna jest szczotka o twardym włosiu dla włosów gęstych oraz szczotka o miękkim włosiu dla włosów cienkich i delikatnej skóry głowy.

NOWOŚĆ - Końcówki do kręcenia lub falowania wykorzystują wzmocniony efekt Coandy, który przyciąga włosy i samoistnie nawija je wokół końcówki w obu kierunkach. Zmiana kierunku przepływu powietrza jest możliwa bez zmiany końcówki. Końcówka o średnicy 40mm pozwala osiągnąć efekt naturalnych fal o dużej objętości, a końcówka o średnicy 30mm pozwala tworzyć gęste loki. Dostępne w dwóch wersjach: dla włosów krótszych niż do ramion (Dyson Airwrap Complete) lubdla włosów do ramion i dłuższych (Dyson Airwrap Complete Long).

Okrągła szczotka nadająca objętość: modeluje włosy i nadaje im objętości. Idealna do modelowania końcówek, grzywki, podnoszenia włosów od nasady.

Przycisk zwalniający końcówki + nienagrzewające się zakończenia: możliwość szybkiej wymiany końcówek podczas stylizacji.

Jony ujemne: pomagają ograniczyć elektryzowanie się włosów podczas stylizacji.

Przycisk chłodnego powietrza: pomaga utrwalić fryzurę

Dyson

i

Autor: Materiały prasowe Dyson
Dyson

i

Autor: Materiały prasowe Dyson
Dyson

i

Autor: Materiały prasowe Dyson
"Ania" - zwiastun filmu o Annie Przybylskiej. Wzrusza do łez!