Letnie wyprzedaże

i

Autor: Shutterstock Letnie wyprzedaże

Tego jeszcze nie było

Polacy kochają sprzedać i kupować ubrania. Najpopularniejsza strona z ubraniami poszerza swoją działalność. Będziesz mógł to robić za darmo

2023-05-16 16:56

Vinted to zdecydowanie najpopularniejsza platforma do kupowania i sprzedaży używanych ubrań i rzeczy. Polacy kochają z niej korzystać, a rynek używanej odzieży w naszym kraju przeżywa swój rozkwit. Już od wtorku 16 maja Vinted otworzyło się na kolejny europejski rynek. Teraz możesz kupować i sprzedawać ubrania w Rumunii. Z tej okazji Vinted przygotowała dla użytkowników z Polski wyjątkową promocję.

Vinted wchodzi do Rumuni. Co to oznacza dla polskich użytkowników? 

Vinted to zdecydowanie najpopularniejsza platforma do sprzedaży używanych dóbr. Marka działa już 19 rynkach: w tym w Hiszpanii, Francji, Luksemburgu, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Czechach, Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Węgrzech, Słowacji, Kanadzie, Portugalii, we Włoszech, i na Litwie W sumie z platformy Vinted korzysta już ponad 80 mln użytkowników. Już teraz Vinted otwiera się na kolejny rynek, a Polacy otrzymają dostęp do nowych obszarów kupna i sprzedaży. Od 16 maja możliwa będzie zatem przesyłka zamówionych towarów z i do Rumuni.

Zobacz także: Nowe urządzenie IPL bije rekordy popularności już w przedsprzedaży

Promocja Vinted. Kupuj i sprzedawaj za darmo

Z okazji wejścia Vinted na kolejny rynek, na platformie trwa właśnie wyjątkowa promocja. - Do 16 lipca możesz korzystać z bezpłatnej wysyłki do i z Rumunii za pośrednictwem ORLEN Paczki. To oznacza, że możesz zaoszczędzić na dostawie podczas zakupów, a twoje ogłoszenia staną się jeszcze atrakcyjniejsze dla potencjalnych kupujących - informuje Vinted w komunikacie przesłanym swoim użytkownikom. 

Sonda
Czy korzystasz z platformy Vinted?
Tańczące z promocjami 15.05.2023