Makijaż

i

Autor: Shutterstock Makijaż

Prezenty last minute na Dzień Kobiet. Sama podaruj sobie chwilę przyjemności

Dzień Kobiet to idealna okazja by podatować odrobinę komfortu bliskiej kobiecie – marka Gillette Venus przygotowała z tej okazji 2 propozycje, odpowiadające na każdą potrzebę w zakresie golenia.

Pierwszą propozycją jest nowa maszynka Venus Comfortglide Breeze, która nie tylko gwarantuje idealną gładkość skóry, ale także niespotykany wcześniej komfort. Zaprojektowana z myślą o kobiecym ciele, maszynka Venus Comfortglide Breeze wyposażona jest w 3 ostrza oraz paski nawilżające aktywujące się pod wpływem wody. Zapewniają one łatwość pociągnięć jednocześnie pokrywając skórę odżywczym masłem do ciała z ekstraktem z białej herbaty - użycie żelu lub pianki nie jest konieczne. Ergonomiczna rączka została zaprojektowana tak, aby dopasować się do dłoni. Co ważne, każda wymienna głowica Venus pasuje do każdej rączki. Z Gillette Venus Comfortglide Breeze golenie stanie się przyjemnością, bez obaw o zacięcia czy efekt truskawkowej skóry.

Zobacz także: QUIZ. Czy jesteś kobietą niezależną? Sprawdź, czy masz w sobie "to coś". Czy drzemie w Tobie siła i power, który podbije świat?

Gilette Venus

i

Autor: Materiały prasowe Gilette Venus

Druga propozycja od marki to maszynka Deluxe Smooth Sensitive Rosegold. Przetestowana dermatologicznie pod kątem skóry wrażliwej, maszynka jest wyposażona w pasek nawilżający SkinElixir oraz nawilżające poduszeczki LubraStrip dla dodatkowej ochrony i łatwiejszego poślizgu, dzięki którym zacięcia czy podrażnienia już nigdy nie będą problemem. Pięć twardych jak diament ostrzy zapewnia dokładne i efektywne golenie nawet w trudno dostępnych miejscach, a ergonomiczna rączka wygodnie leży w dłoni, gwarantując pełną kontrolę nad każdym pociągnięciem. Ważne jest też to, że każda rączka Gillette Venus pasuje do każdego rodzaju wymiennego ostrza, co pozwala na wybór wariantu idealnego dla skóry i dopasowanie go do ulubionej rączki.

Gilette Venus

i

Autor: Materiały prasowe Gilette Venus
Tańczące z promocjami 07.03.2023
Nasi Partnerzy polecają