LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Promocje Last Minute na Dzień Nauczyciela w Lidlu

2022-10-14 14:41

W piątek, 14 października, wypada Dzień Nauczyciela. To doskonała okazja, aby podziękować wszystkim pedagogom za ich wysiłek, włożony w codzienną pracę. Lidl Polska przygotował na Dzień Nauczyciela specjalną ofertę, która obejmuje storczyki oraz praliny w  atrakcyjnych cenach.

Nauczyciele nie tylko edukują młodych ludzi, ale też dają dobry przykład i wspierają rodziców w wychowywaniu. Właśnie dlatego zawód nauczyciela uchodzi za jeden z  najważniejszych i  najbardziej wymagających. Obchodzony 14  października Dzień Nauczyciela jest doskonałą okazją, by podziękować pedagogom za ich pracę.

Szukając odpowiedniego podarunku, warto odwiedzić sklepy Lidl Polska, w których można kupić piękne kwiaty w niskich cenach, na przykład: polskie storczyki dwupędowe (39,99  zł/  1 szt.), amarylisy (19,99 zł/ 1 szt.) oraz efektowne storczyki w szklanej tubie (59,99  zł/ 1 szt.) W  piątek 14 października w sklepach sieci będą sprzedawane także czekoladki w różnych smakach, przy czym drugie opakowanie zostanie objęte rabatem 80%! Taki prezent z pewnością osłodzi życie niejednemu nauczycielowi.

Zobacz także: Dlaczego smaki i konsystencje karm odgrywają szczególną rolę dla psich rodziców?

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Bydgoskie Klasyki Nocą efektownie kończą sezon
Nasi Partnerzy polecają