Jak tuszować rzęsy

i

Autor: Shutterstock Jak tuszować rzęsy

Strefa beauty

Rzęsy idealnie podkręcone i wydłużone. Rozdzielone włoski nadadzą twojemu spojrzeniu zmysłowości. Hit w makijażu na jesień

2023-08-03 11:44

Makijaż oka potrafi całkowicie zmienić naszą twarz, czasem wystarczy jedynie dobry tusz do rzęs, by rewelacyjnie uwydatnić nasz makeup. Zalotne spojrzenie i spektakularnie długie rzęsy to marzenie wielu miłośników makijażu. Są osoby, dla których tusz do rzęs to absolutnie najważniejszy produkt w ich kosmetyczce. Tak niewiele potrzeba, by odświeżyć i poprawić makijaż. Marka Benefit Cosmetics przygotowała niesamowitą nowość - tusz do rzęs, który pokochasz.

Piękne i zmysłowe spojrzenie to marzenie wielu kobiet, a tusz do rzęs to absolutny niezbędnik w kosmetyczce. Czy widziałaś, że pierwsze próby stworzenie tuszu do rzęs odjął Eugene Rimmel w 1860 roku. Jego produkt był niczym innym jak sproszkowanym węglem z rozcieńczoną wodą. Preparat był aplikowany na rzęsy przy pomocy specjalnie szczoteczki. Dzisiejsze tusze do rzęs są o wiele bezpieczniejsze i wygodniejsze. 

Zobacz także: Jak pachnie szczęście?

Znana marka makijażowa Benefit Cosmetics zaprezentowała właśnie swoją wyjątkową nowość. Tusz do rzęs Fun Fest zapewni Ci spektakularny efekt wachlarzu rzęs.  Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i formuła idealnie rozdzielająca rzęsy pomagają uzyskać  efekt wachlarza rzęs, który trwa do 24 godzin! Co potrafi?

  •  zwiększa objętość
  •  zwielokrotnia
  •  wydłuża

ELASTYCZNA SZCZOTECZKA FULL FLEX

Wygięcie 40 stopni unosi rzęsy od nasady aż po  same końce, przez całą linię rzęs. Elastyczne włókna  idealnie podkreślają i rozdzielają.

FORMUŁA STWORZONA,  ABY ROZPIESZCZAĆ TWOJE RZĘSY!

  • 24-godzinny efekt wachlarza rzęs!nie rozciera sięodporna na wilgoć i pot, wodoodpornalekka formuła i efekt, który można budować!nie osypuje się
Benefit Cosmetics

i

Autor: materiały prasowe Benefit Cosmetics
Benefit Cosmetics

i

Autor: materiały prasowe Benefit Cosmetics
Benefit Cosmetics

i

Autor: materiały prasowe Benefit Cosmetics
Eska Summer City Olsztyn w Fuego Infernal
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany