moda 2022

i

Autor: SHUTTERSTOCK moda 2022

Strefa mody

Ślubny starter pack dla gości weselnych

2023-07-20 17:54

Śluby i wesela to niewątpliwie jedne z bardziej uroczystych imprez, na jakie jesteśmy zapraszani. Dla nowożeńców jest to jeden z najważniejszych dni w życiu, a ten podniosły nastrój udziela się również nam – gościom, nawet jeśli nowożeńcy nie są w gronie naszych najbliższych przyjaciół czy rodziny.

Dlatego bez wymówek: stylizację należy zawczasu starannie wybrać, tak, żeby pasowała do klimatu imprezy. Standardowo panowie wybierają elegancko skrojona garnitury i pantofle, natomiast u Pań prym wiodą sukienki i nietuzinkowe dodatki. Najważniejsze jest jednak, żeby w wybranych ubraniach czuć się dobrze – wtedy wyglądamy najpiękniej i epatujemy pozytywnymi wibracjami.

Młodej parze warto podarować coś, dzięki czemu zapamiętają naszą obecność w tym ważnym dniu. Może być to symboliczny drobiazg, będący dodatkiem do standardowo przyjętej koperty – ozdoba do domu, praktyczne dodatki turystyczne które przydadzą się podczas miesiąca miodowego lub wspólne zdjęcie oprawiona w piękną ramę.

Zobacz także: Ten kolor bielizny nigdy nie będzie prześwitywał spod białych spodni. I wcale nie chodzi o beżowy. Bielizna pod jasne spodnie

A jeśli o kopercie już mowa, wybierając kartkę z życzeniami warto postawić na taką, która wyróżni się z tłumu nudnych, czarno-białych kartoników z podniosłym cytatem napisanym kursywom. Zamiast tego postawmy na coś z humorem i nie zapomnijmy napisać w środku własnych życzeń. Nawet kilka prostych zdań będzie bardziej osobowe i szczere niż najpiękniejsze, wydrukowane wiersze.

 Przygotuj się na ślub czy wesele z TK Maxx! Kilka inspiracji znajdziesz poniżej. 

TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
ESKA Summer City w Techies w Krakowie