Remington

i

Autor: materiały prasowe Remington

Piękne i zdrowe włosy

Sprawdź, jaką prostownicę wybrać?

2023-08-31 8:59

Wiele modeli, funkcji, możliwości. Jak wybrać prostownicę odpowiednią do potrzeb Twoich włosów? Rozwiąż quiz i poznaj model idealny dla Ciebie.

Oto cechy, które warto wziąć pod uwagę przy doborze prostownicy:

1.Rodzaje płytek – jednym z kluczowych elementów prostownicy są płytki, które bezpośrednio stykają się z Twoimi włosami. Najpopularniejsze są płytki ceramiczne, które bardzo często są pokryte dodatkowymi powłokami, np. turmalinową bądź tytanową. Ceramiczne płytki są powszechnie stosowane ze względu na równomierne rozprowadzanie ciepła i minimalne uszkodzenia włosów. Powłoka turmalinowa wydziela jony, dzięki którym włosy mniej się puszą.Dodatkowo ciekawą opcją są płytki skręcone, które ułatwiają tworzenie fal i loków. Rozwiązaniem dla zabieganych użytkowniczek będzie prostownica, która bezpiecznie wyprostuje wilgotne włosy Remington Wet 2 Straight Pro. Ten model ma w płytkach specjalne kanaliki odprowadzające wilgoć, oferuje także najniższą temperaturę prostowania.

2.Regulacja temperatury – warto wybrać prostownicę, która umożliwia regulację temperatury. Każdy rodzaj włosów wymaga innej temperatury stylizacji. Dla cienkich i delikatnych włosów zaleca się niższe temperatury, podczas gdy grube lub kręcone włosy mogą wymagać wyższej temperatury. Możliwość dostosowania temperatury do swoich potrzeb minimalizuje ryzyko uszkodzeń.Niektóre modele w ofercie Remingtona mają wbudowany inteligentny czujnik temperatury, który automatycznie dobiera odpowiednie ustawienia. Jedną z takich prostownic jest: Remington Proluxe You.

3.Stylizacja i pielęgnacja w jednym – najnowocześniejsze technologie pozwalają na umieszczenie mikroodżywek w płytkach prostownic – takie rozwiązanie zostało zastosowane w prostownicy Remington Botanicals , która zawiera ekstrakty z aloesu, jojoby, róży. Odżywki, pod wpływem działania temperatury, są uwalniane i przenoszone na włosy.

4.Dodatkowe funkcje – wiele prostownic oferuje dodatkowe funkcje, które mogą być przydatne podczas stylizacji. Są to na przykład: inteligentna regulacja temperatury w zależności od rodzaju i temperatury włosów, funkcja blokady, która zapobiega przypadkowej zmianie temperatury w trakcie stylizacji, czy też timer, który automatycznie wyłącza prostownicę po pewnym czasie bezczynności. Przyjrzyj się dostępnym funkcjom i wybierz takie, które najlepiej odpowiadają Twoim preferencjom i potrzebom.

5.Bezpieczeństwo – bezpieczeństwo jest niezwykle istotne przy korzystaniu z prostownicy do włosów. Automatyczne wyłączanie (prostownice Remingtona wyłączają się po 60 minutach) chroni przed przegrzaniem. Również ergonomiczny uchwyt, izolowane końcówki płytek i długi kabel z obrotowym złączem mogą wpływać na komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Rozwiąż specjalny QUIZ, który dobierze model prostownicy specjalnie dla Ciebie: https://nietakieproste.pl/#quiz.

Remington

i

Autor: materiały prasowe Remington
Co lubi nasze serce i czym jest "rzeka życia"? Proste odpowiedzi naszej ekspertki.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany