Jak ubierać  się ciepło i modnie po 50-tce?

i

Autor: Shutterstock Jak ubierać się ciepło i modnie po 50-tce?

Moda dla pań 50+

Stylistka radzi, jak ubierać się stylowo i elegancko po 50-tce. Ta szałowa sztuczka to hit na wiosnę 2023. Efekt jak z modowego magazynu

2023-01-23 14:59

Czasami wystarczy zastosować kilka prostych zmian w swoich stylizacjach, aby nadać im niepowtarzalnej elegancji każdego dnia. Stylistka pokazała genialną sztuczkę, jak ubierać się elegancko i wyglądać szykownie na co dzień. Ta porada z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom po 50-tce. Dzięki niej będziesz zachwycać stylem i klasą wszystkich znajomych.

Jak ubierać się po 50-tce? 

Kobiety dojrzałe podczas kompletowania swojej szafy powinny zwrócić uwagę nie tylko na fasony ubrań, które noszą, ale także na ich kolorystykę. Doskonałym wyborem dla kobiet po 50-tce są ubrania w kolorze beżowym. Ta ciepła, a zarazem stonowana barwa jest uniwersalna, dzięki czemu można łączyć ją z odzieżą w innych kolorach, ale także kolor beżowy potrafi optycznie odmłodzić. Cera zyskuje zdrowego blasku, a zmarszczki przebarwienia stają się mniej widoczne. Dodatkowo ubrania w kolorze beżowym doskonale pasują zarówno brunetkom, jak i blondynkom. Kolejną kwestią są fasony ubrań. Kobiety po 50-tce zdecydowanie powinny odpuścić oversizowe swetry czy sukienki na rzecz ubrań podkreślających talię.

Modowa sztuczka dla kobiet po 50-tce, dzięki której będą wyglądać elegancko każdego dnia

Blogerka modowa, która w mediach społecznościowych pokazuje kobietom, jak ubierać się modnie i elegancko zaprezentowała znakomitą sztuczkę, dzięki której każda z nas będzie wyglądać szykowanie i młodo. Kamila Blichowska radzi, aby komponując kreację stawiać na kolorystkę monochromatyczną. Ubrania i dodatki w tym samym kolorze doskonale się uzupełniają i na pewno nie będą wyglądać kiczowato. - Wypróbuj stylizacji monochromatycznych - bazują na różnych odcieniach jednej barwy. Piękne stylizacje w jednym kolorze stworzysz np. w czerni, beżach, szarościach. Stylizacje w tych kolorach wyglądają moim zdaniem bardzo stylowo i elegancko - przekonuje blogerka na Instagramie. Z pewnością ta rada doskonale sprawdzi się u kobiet po 50-tce, które pragną wyglądać modnie, ale też elegancko każdego dnia. To prosty modowy zabieg, dzięki któremu nie zaliczysz wpadki, a wręcz zadasz szyku nawet w zwyczajnej stylizacji. - Aby dodać stylizacji charakteru łącz ze sobą różne faktury materiałów np. jedwab z dzianiną czy elementy skórzane z dzianiną - dodaje Kamila Blichowska.

Tańczące z promocjami 19.01.2023
Nasi Partnerzy polecają