Kasia Tusk

i

Autor: Niemiec/AKPA Kasia Tusk

Moda i trendy

„Stylowa Kasia Tusk gotowa na Święta”. Modna klasyka zawsze na topie

2022-12-13 13:32

Jest jedną z najbardziej stylowych polskich blogerek modowych i jedną z najbardziej wytrwałych, jeśli chodzi o dzielenie się na swoim blogu inspirującymi stylizacjami. W tym tygodniu zabrała nas z sobą na zakupy świątecznego drzewka. Nawet taka okazja była idealną do stworzenia wyjątkowej stylizacji.

Są takie momenty w roku, w których pośpiech nadaję codzienności miłego akcentu. W piątek w Trójmieście spadł śnieg i jak zwykle sprawił, że ustalony wcześniej harmonogram dnia musiał ulec rozluźnieniu. Odśnieżanie samochodu, szybki powrót do domu po rękawiczki, bitwa na śnieżki z mężem (a raczej jednostronne bombardowanie). Trochę nerwów, gdy biegnę spóźniona po śliskim chodniku na spotkanie. A później miłe powroty do domu – mijam przechodnia z choinką pod pachą i cieszę się na myśl o herbacie i przygotowywanie girlandy z gałązek jodły. Zaraz będę w domu i wskoczę w dresy!” – pisze autorka na swoim blogu.

Zobacz także: Szczęśliwe dni w roku 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, jaka data sprzyja Tobie. W te dni los zlituje się nad znakami zodiaku

Postawiła na idealny duet kolorystyczny, czyli głęboką czerń i czekoladowy brąz. Do stylizacji nieco bardziej oficjalnej wybrała kozaki marki Kazar, które doskonale uzupełniły outfit. Dla szukających ponadczasowych modeli butów w nowoczesnej odsłonie ta propozycja jest bez wątpienia trafiona, idealnej wysokości obcas jest gwarancja wygody.

Nikt nie zaprzeczy temu, że blogerka nawet z choinką pod pachą wygląda niezwykle stylowo i modnie.

Kasia Tusk

i

Autor: Materiały prasowe Kasia Tusk
Niesamowita akcja pracowników ZOO w Poznaniu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany