Drop The Look Yves Saint Laurent

i

Autor: Materiały prasowe Drop The Look Yves Saint Laurent

Strefa beauty

Sztuczna inteligencja dobierze idealny makijaż dla Ciebie. Piękny look nigdy nie był tak blisko

2023-03-24 10:41

Jeszcze tylko do 25 marca w perfumerii Douglas w warszawskiej galerii Westfield Arkadia na klientów perfumerii Douglas czeka wyjątkowe stanowisko. Drop The Look by Yves Saint Laurent to unikalne w skali światowej przedsięwzięcie, które zabierze Cię w magiczny świat makijażu. Sztuczna inteligencja spośród setek dostępnych rodzajów i stylów makijaży znajdzie ten idealny dla siebie. To jednak nie jedyne atrakcje, jakie znajdziesz na stanowisku Yves Saint Laurent w Douglasie. Po 25 marca stanowiska wyruszy w dalszą podróż po Polsce.

Drop The Look Yves Saint Laurent to wyjątkowe doświadczenie dostępne dla wszystkich klientów perfumerii Douglas. Do soboty, 25 marca to przeżycie czeka na klientów perfumerii w warszawskiej Arkadii. Co ważne, Podium YSL Drop The Look to jedyne takie podium w Europie. Teraz na wyłączność w perfumeriach Douglas. Najważniejszym aspektem Drop The Look by Yves Saint Laurent  jest podkreślenie unikanej urody każdego z nas. Nie wiesz, jaki makijaż pasuje Ci najbardziej? Chcesz przetestować coś nowego, ale nie wiesz, w którą stronę pójść. To jest idealne miejsce dla Ciebie. Sztuczna inteligencja za Ciebie wybierze najlepszy makijaż pasujący do Twojej urody. W bazie jest ponad 1200 rodzajów i stylów makijaży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu możesz skorzystać także z pomocy osób, które nauczą Cię wykonywać owy makijaż i pomogą dobrać idealne kosmetyki. 

Zobacz także: Kiedy sadzić bratki do ziemi? Ogrodnicy podają ważne terminy i zasady, dzięki którym wiosenne kwiaty będą długo kwitły

Skorzystaj ze spersonalizowanych konsultacji makijażowych, dzięki którym odkryjesz Swój perfekcyjny look. Za pomocą narzędzia Makeup Stylist wspartego SI, profesjonaliści YSL pomogą Ci odkryć osobisty styl oraz podkreślić Twój oryginalny charakter - czytamy na stronie Douglasa. 

To nie jedyne niespodzianki, jakie znajdziesz w podium YSL Drop The Look. Możesz oczywiście skorzystać z profesjonalnej pomocy oraz wykonać makijaż pokazowy. Dla chętnych dostępna jest także usługa grawerowania indywidualnego napisu na kultowych produktach Yves Saint Laurent. 

Projekt DROP THE LOOK od YSL BEAUTY to pierwszy projekt na globalną skalę, który łączy w sobie unikalne doświadczenie konsumenckie z najnowszą technologią. Dzięki aplikacji YSL STYLIST, która wykorzystuje sztuczną inteligencję AI do wyboru spersonalizowanego looku makijażowego oferujemy konsumentowi najnowsze trendy makijażowe dopasowane do jego potrzeb. Jesteśmy pierwszą marką beauty na naszym rynku, która oferuje tak wiele innowacyjnych rozwiązań w tym projekcie. Cieszy nas to tym bardziej, że projekt został zainicjowany przez polski zespół i rozwijany w bardzo ścisłej współpracy z międzynarodowym zespołem YSL Beauty – podkreślił Krzysztof Bożek Brand Business Director YSL Beauty

Podium YSL wyruszy dalej w Polskę. Sprawdź, gdzie znajdziesz stanowisko

  • 22-25.03.2023 Warszawa, Westfield Arkadia, 
  • 09-13.05.2023 Warszawa, Westfield Mokotów 
  • 13-17.06.2023 Zielona Góra, Focus Mall 
  • 20-25.06.2023 Wrocław, Wroclavia 
  • 27.06-01.07.2023 Nowy Sącz, Galeria Trzy Korony 
Drop The Look Yves Saint Laurent

i

Autor: Materiały prasowe Drop The Look Yves Saint Laurent
Drop The Look Yves Saint Laurent

i

Autor: Materiały prasowe Drop The Look Yves Saint Laurent
Drop The Look Yves Saint Laurent

i

Autor: Materiały prasowe Drop The Look Yves Saint Laurent
Drop The Look Yves Saint Laurent

i

Autor: Materiały prasowe Drop The Look Yves Saint Laurent
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Sandra Kubicka
Nasi Partnerzy polecają