makijaż

i

Autor: Shutterstock makijaż

Strefa beauty

Sztuczna inteligencja w świecie beauty. W służbie pięknej i zdrowej skórze

2023-06-13 10:09

Choć postępy w działaniu i wykorzystywaniu sztucznej inteligencji są coraz większe, w dalszym ciągu nie może ona naśladować ludzkiego dotyku i dostarczać zapachu. Czy w kategorii pielęgnacji skóry jest to barierą wykorzystania AI?

Nie jest tajemnicą, że chatboty AI są tematem numer jeden rozmów na całym świecie. Czaty GPT są pomocne w niemal każdej dziedzinie życia od pisania planów posiłków i ćwiczeń w oparciu o zalecenia dietetyczne po pisanie esejów dla uczniów, którzy mają poważny kryzys czasowy. Potencjał sztucznej inteligencji (AI) dostrzega coraz więcej firm wykorzystując ją w zakresie automatyzacji procesów, obniżania kosztów i poprawy wydajności czy usprawnienia obsługi klienta. Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest nawet w opiece zdrowotnej, finansach, transporcie i produkcji do analizowania dużych ilości danych, optymalizowania procesów i usprawniania procesu decyzyjnego. Ponieważ technologia sztucznej inteligencji wciąż ewoluuje i ulepsza się, oczekuje się, że niebawem zmieni sposób, w jaki żyjemy i pracujemy.

Zobacz także: Letnie rośliny dla znaków zodiaku, które przyciągną szczęście. Daj sobie szansę na miłość i radość. Horoskop przestrzega: ten znak zodiaku nie powinien się zbliżać do hortensji

Jednak, czy w każdym obszarze życia technologia AI może być wykorzystywana w równym stopniu? Branża beauty również w tym przypadku rządzi się swoimi prawami. Chociaż technologia AI może dostarczać rozwiązania i zalecenia dotyczące rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych, nie może w pełni odtworzyć ludzkiego doświadczenia w zakresie dotyku, zapachu, które są niezbędne do pełnego i satysfakcjonującego doświadczenia w zakresie pielęgnacji skóry. Czy na pewno? FOREO lider kategoriibeauty – tech oferujący innowacyjne urządzenia kosmetyczne, które łączą dotyk i zapach, aby zapewnić pełne doznania sensoryczne entuzjastom pielęgnacji skóry udowadnia, że jest inaczej.

„W FOREO wierzymy, że dotyk i zapach są niezbędnymi składnikami kompletnej pielęgnacji skóry. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zmysłowe doznania, które wzmacniają skuteczność rutynowej pielęgnacji skóry. Nasze urządzenia nie tylko skutecznie poprawiają stan skóry, ale także zapewniają niezapomniane doznania sensoryczne, które stymulują zmysły i sprzyjają relaksowi. To doskonała harmonia między technologią a doświadczeniem użytkownika"  Jako lider kategorii beuty - tech, FOREO opracowało produkty, które wykorzystują zaawansowaną technologię, aby poprawić doświadczenia klientów związane z pielęgnacją skóry." - mówi Vladimir Cuturilo, General Manager na Europę Wschodnią.

FOREO

i

Autor: Materiały prasowe FOREO

LUNA™ 4 – kultowe urządzenie do oczyszczania i masażu twarzy dzięki zastosowaniu silikonowego włosia zapewnia delikatne, ale skuteczne oczyszczanie, usuwając ze skóry 99% wszelkiego brudu, oleju i bakterii. Posiada również pięć różnych trybów masażu, dostosowując doznania do indywidualnych potrzeb, stanu skóry i wrażliwości. UFO™ 3 – kosmiczne urządzenie zapewnia zabiegi przypominające zabiegi w spa dzięki ogrzewaniu, chłodzeniu, pulsacjom T-Sonic™ i światłom LED zapewniającym doskonałe wchłanianie się składników odżywczych z maseczek. Dodatkowo FOREO nasyciło swoje produkty aromaterapią, tworząc doznania zmysłowe, które pobudzają zmysły i relaksują umysł. Dzięki zastosowaniu olejków eterycznych i substancji zapachowych produkty FOREO zapewniają wciągające doznania zmysłowe, które wzbogacają rutynową pielęgnację skóry. W świecie, w którym technologia rozwija się w szybkim tempie, FOREO znalazło idealną harmonię między technologią a pielęgnacją skóry, zapewniając swoim klientom najlepsze wrażenia dotykowe, doznania i zapachy

FOREO

i

Autor: materiały prasowe FOREO
Gromee o współpracy z Dodą i Górniak. Nie można ich porównywać!