Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Promocje w Biedronce

Ta promocja trwa jeszcze tylko jeden dzień. W Biedronce znów otrzymasz to za darmo. Warto się pospieszyć

2023-08-30 8:55

Promocje w Biedronce na nowy rok szkolny. W tym roku sieć Biedronka postanowiła zadbać o rodziców i uczniów i z tej okazji przygotowała wyjątkowe promocje na artykuły szkolne. Jeszcze tylko we wtorek, 30 sierpnia możesz skorzystać z wielkiej promocji Biedronki i kupić potrzebne artykuły do szkoły. Jeden z nich możesz otrzymać całkowicie za darmo.

Gigantyczne promocje w Biedronce. Jeden produkt możesz zagarnąć całkowicie za darmo

Najnowsza gazetka promocyjna Biedronki. Ostatnie dni sierpnia to czas gorączkowych zakupów wyprawki szkolnej. Rodzicie tegorocznych uczniów doskonale wiedzą, że kupno plecaków, zeszytów oraz książek do finansowa studnia bez dna. Biedronka postanowiła nieco pomóc rodzicom i na koniec sierpnia 2023 przygotowała wyjątkową promocję. Jeszcze tylko przez jeden dzień, poniedziałek 30 sierpnia, możesz skorzystać z gigantycznej promocji Biedronki na artykuły szkolne. Kupując trzy wybrane produkty do szkoły jeden z nich (ten najtańszy) otrzymasz za darmo.  Promocja 2+1 obowiązuje jedynie dla posiadacz Karty Moja Biedronka. a limit zakupowy wynosi maksymalnie 9 produktów, 3 z nich otrzymujesz wtedy gratis. Artykuły możesz dowolnie mieszać. W tej promocji znajdziesz między innymi artykuły piśmiennicze, plecaki, piórniki i lampki szkolne. Jeżeli wciąż zakupy wyprawki szkolnej masz przed sobą to promocja Biedronka jest dla Ciebie. Pamiętaj, obowiązuje ona tylko jeszcze przez jeden dzień i warto się pospieszyć. 

Zobacz również: To jest absolutny puder wszechczasów. Teraz w promocji Rossmanna za 25 zł. Stapia się ze skórą i niweluje zmarszczki. Koniec z widocznymi bruzdami. "Mnóstwo opakowań zużytych"

Biedronka promocje

i

Autor: Materiały prasowe Biedronka promocje
Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
VII Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek Pozytywka