Elegancka fryzura dla kobiet 60

i

Autor: Shutterstock Elegancka fryzura dla kobiet 60

Fryzjerskie trendy dla kobiet dojrzałych

Taką fryzurę noszą eleganckie kobiety po 60-tce najchętniej. Krótka fryzura odejmie nawet 10 lat. W niej każda kobieta zachwyci stylem

2023-02-06 15:04

Styliści zaprezentowali fryzurę, jaką najchętniej noszą eleganckie kobiety po 60-tce. Ta fryzura dla kobiet po 60-tce to połączenie klasy i nowoczesności. Jest krótka, łatwa do ułożenia, a do tego odejmie lat. Każda kobieta po 60. roku życia wygląda w tej fryzurze elegancko, niczym królowa stylu. Można ją nosić na wiele sposobów, dlatego jest uniwersalna i tak lubiana.

Krótka fryzura dla kobiet po 60-tce

Wiele kobiet dojrzałych zdecydowanie najlepiej czuje sie w krótkich włosach. To właśnie takie krótkie fryzury rządzą wśród kobiet po 60-tce. Są łatwe do ułożenia, eleganckie, a odpowiednio wystylizowane i obcięte mogą odjąć lat. Krótki ścięte włosy doskonale sprawdzają się również w przypadku cienkich czy rzadkich włosów. W ostatnich sezonach hitem okazały się fryzury na włosach bardzo krótkich, czyli pixie cut oraz nieco dłuższych za ucho, na przykład bob. Te uczesania są eleganckie, ale też świetnie sprawdzają się na co dzień. Ich plusem jest to, że są łatwe do ułożenia, dzięki czemu nie trzeba spędzać godziny przed lustrem, próbując okiełznać pasma. Styliści nie mają wątpliwości, jaką fryzurę noszą eleganckie kobiety po 60-tce najchętniej. To właśnie to uczesanie odejmuje lat, jest szykowne, ale przy tym zgodne z fryzjerskimi trendami na 2023 rok. Chodzi o ponadczasowe pixie cut.

Taką fryzurę noszą eleganckie kobiety po 60-tce

Krótko ścięte włosy na pixie cut to hit ostatnich miesięcy. Nic dziwnego, że kobiety dojrzałe sobie ją upodobały. Pixie cut można nosić na wiele sposobów, dzięki czemu można ją dopasować do większości kształtów twarzy i typów urody. Pixie cut to mocno wystrzyżone włosy z dłuższą górą i grzywką, często opadającą na bok. Eleganckie i zarazem nowoczesne uczesanie jest łatwe w stylizacji. Można wykonać ją na włosach prostych, falowanych czy kręconych.

Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka
Nasi Partnerzy polecają