moda 2022

i

Autor: SHUTTERSTOCK moda 2022

Takiej mody się wiosną 2023 niespodziewałaś

Nowa kampania sloggi Wiosna/ Lato 23 wystartowała! Tym razem marka zaprasza na wyjątkową… domówkę! Wielką imprezę rozkręciła kilkutysięczna (okey, 24-osobowa) ekipa zebrana ze wszystkich zakątków Barcelony. Za jej realizację odpowiada niezależny południowoamerykański duet reżyserski SUPERNOVA. To prawdziwy festiwal radości, wolności i bycia razem. A ponieważ organizatorem tej wyjątkowej imprezy jest marka sloggi, nie mogło na niej zabraknąć nowej, wyjątkowej bielizny, dzięki której wszyscy mogli poczuć się mega komfortowo.

Nakręcony podczas 12-godzinnej imprezy - bez chwili wytchnienia! – klip promujący kampanię sloggi House Party uchwycił wszystkie wspólne chwile, które ominęły nas w czasie pandemii i ogromną radość z ponownego spotkania. Z tej okazji sloggi wynajęło dom w samym sercu Barcelony i zorganizowało wszystko: od sprzętu do karaoke, przez DJ-a, po zaopatrzenie w przekąski, by na końcu uchwycić dynamicznie rozwijającą się zabawę..

Zobacz także: Wiemy, co kobiety chcą otrzymać 8 marca!

Osoby, występujące w kampanii – w tym amatorzy wyłapani podczas ulicznych castingów, noszą bieliznę z nowej kolekcji sloggi Body ADAPT Twist oraz sloggi Body ADAPT Collections. Linia Body ADAPT posiada najnowszą wersję rewolucyjnej technologii aktywnego dopasowywania się, która została wprowadzona przez sloggi w 2021 roku – gdy twoje ciało porusza się i zmienia, sloggi Body ADAPT porusza się i zmienia razem z nim. Idealne na imprezy, idealne na każdą okazję.

Wyczekujcie kampanii na TikToku, Instagramie oraz YouTube w Europie i Azji – już od 27 lutego 2023

Sloggy

i

Autor: materiały prasowe Sloggy
Sloggy

i

Autor: materiały prasowe Sloggy
Sloggy

i

Autor: materiały prasowe Sloggy
W Lesznie powstała Jama Zająca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany