To najgorsza fryzura w życiu. Poszła do fryzjera, bo chciała wyglądać jak modelka

i

Autor: Shutterstock To najgorsza fryzura w życiu. Poszła do fryzjera, bo chciała wyglądać jak modelka

Wpadki fryzjerów

To najgorsza fryzura w życiu. Poszła do fryzjera, bo chciała wyglądać jak modelka. Ten zrobił jej grzywkę z koszmarów

2022-11-17 14:04

Czasami każda kobieta marzy o zmianie fryzury. Tak było tez w przypadku pewniej internautki, która zapragnęła wyglądać modnie, więc poszła do fryzjera. Poprosiła go, aby obciął jej grzywkę. Pokazała nawet zdjęcie takiej, jaką chciała uzyskać. Niestety coś poszło nie tak, ponieważ po wyjściu z salonu fryzjerskiego Sierra Deischa nie mogła przestać płakać. Pokazała na TikToku to, co zrobił jej fryzjer.

Chciała mieć modną grzywkę. Od fryzjera wyszła zapłakana

Mówi się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę, planuje zmienić swoje życie. Zapewne coś w tym jest, jednak najczęściej po prostu raz na jakiś czas każda przedstawicielka płci pięknej pragnie wyjść naprzeciw monotonni i przeprowadzić metamorfozę swojego wyglądu. A wiadomo, że najłatwiej odmieć swój wygląd poprzez nową fryzurę. Bywa, że spodoba nam się modne uczesanie jakiejś gwiazdy czy modelki i chcemy wyglądać identycznie. Tak właśnie było w przypadku pewnej użytkowniczki platformy TikTok, która zamieściła w sieci nagranie po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Sierra Deisha zapragnęła zmienić swoją dotychczasową fryzurę. Uznała, że chce obciąć grzywkę. Zainspirowana grzywkami modelek w Internecie, kobieta zabrała jedno ze zdjęć, aby pokazać fryzjerowi, jakiej fryzury z grzywką oczekuje. Jak wyszło? Po wyjściu z salonu zapłakana Sierra nie mogła na siebie spojrzeć.

"To najgorsza fryzura w życiu" - szlocha kobieta

Kiedy TikTokerka pokazała obserwatorom, co zrobił jej fryzjer posypały się komentarze. Jedni pocieszali ją, że włosy szybko odrosną. Inni nie kryli oburzenia. "Jak do diabła się to stało?" - pisali pod filmikiem. Sierra nie mogła powstrzymać łez. - Mam okropny tydzień, zwłaszcza jeśli chodzi o moje włosy. Właśnie wyszłam ze strzyżenia włosów i wyglądam teraz tak cholernie źle. To najgorsza fryzura w życiu - szlocha kobieta. - Jest źle. Jest taka krótka i nawet nie jest symetryczna - dodaje.  

Sonda
Wolisz fryzury z grzywką czy bez niej?
Jak wzmocnić osłabione włosy
Nasi Partnerzy polecają