Najlepsze fryzury dla kobiet dojrzałych.

i

Autor: Shutterstock Najlepsze fryzury dla kobiet dojrzałych.

Moda dla kobiet dojrzałych

To najgorsze sukienki dla kobiet 50+. Bezlitośnie postarzają i obnażają mankamenty figury. Tak się nie ubieraj

2022-08-18 9:08

Jak powinny ubierać się kobiety dojrzałe? Wraz z wiekiem wiele pań boi się eksperymentować z modą i uważa, że pewne rzeczy im już nie wypadają. Nie do końca tak jest, wiek w żadnym stopniu nie jest wyznacznikiem, tego jak powinnyśmy się ubierać, jednak są pewne modele ubrań, które nie służą kobietom po 50-tce. To postarzające modele, które dodają lat i sprawiają, że twarz traci promienny blask. Jakich sukienek powinny unikać kobiet 50+? Ten modele bezlitośnie obnaża wszystkie mankamenty i lepiej wyrzucić go ze swojej szafy.

Najgorsze ubrania dla kobiet 50+. Sukienki, które postarzają

Złota regułą, by wyglądać młodziej jest stawiane na jasne i świetliste ubrania na górze sylwetki. Zasada ta dotyczy również sukienek, unikaj przytłaczających, ciemnych kolorów. które sprawią, że twarz będzie poszarzała. Nie znaczy to oczywiście, że czarne sukienki są złe. ale wybieraj te modele, które podkreślają Twoją urodę, a nie ją maskują. Wiele kobiet dojrzałych na wszelkiego rodzaju uroczystości wybiera także koronkowe sukienki. Wydaje się, że są one synonimem kobiecości i zmysłowej elegancji. To błąd, koronki potrafią bezlitośnie postarzać i sprawiać, że wyglądamy na kilka lat więcej. Dodatkowo panie 50+ powinny unikać sukienek o długości tuż za kolano. Ażurowe i koronkowe zdobienia potrafią wizualnie poszerzać sylwetkę co w połączeniu z długością za kolano może optycznie powiększyć biodra i sprawić, że będą one nieestetycznie podkreślone. O wiele lepszym rozwiązaniem są sukienki do połowy ludki lub te krótsze, ale rozkloszowane. 

Zobacz także: Jak się ubierać, by wyglądać młodziej? Sprytne propozycje dla kobiet 50+

to najgorsza sukienka dla kobiet 50+

i

Autor: Shutterstock to najgorsza sukienka dla kobiet 50+
Tańczące z promocjami 11.08.22
Sonda
Lubisz koronkowe sukienki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE