Tygryski

i

Autor: Materiały prasowe Tygryski

Tu zaczyna się zabawa!

2023-08-26 16:32

Słoneczne i beztroskie wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi. Jednak marka Tygryski doskonale wie co zrobić, aby te chwile były jeszcze bardziej magiczne i kolorowe dla naszych pociech. Teraz w każdej paczce Tygrysków plecionych, znajdziemy jeden z dziesięciu barwnych tatuaży z wizerunkami bajkowych postaci Tygryskowej rodziny! Jednak to dopiero początek świetnej zabawy…

Wakacje dla dzieci, to bez wątpienia czas pełen radości, spotkań z rówieśnikami i nie tylko! A każdy już wie, że Tygryski to doskonały dodatek do letnich przygód. Chrupki kukurydziane plecione to smaczna przekąska, która oferuje znacznie więcej, niż tylko odpowiedź na chęć przegryzienia czegoś dobrego. Przekonajcie się sami!

Tygryski chrupki kukurydziane plecione są bezglutenowe oraz zostały wytworzone z kaszy kukurydzianej bez dodatku soli i cukrów. Teraz wyróżnia je nowa, ulepszona jakość. Chrupki są bardziej sprężyste, ale wciąż tak samo chrupiące! Na szczególną uwagę zasługuje również forma podania przekąski, bowiem jedną pałeczkę tworzy aż sześć pojedynczych splotów. Dzięki temu można zorganizować mini zawody w ich rozplątywaniu! Wygrywa ten, kto najszybciej rozplącze pałeczkę na osobne sprężynki, a przy tym ich nie przerwie. Taki konkurs zręcznościowy z pewnością zapewni mnóstwo frajdy, zarówno młodszym jak i starszym zawodnikom zwłaszcza, że po każdej rundzie z przyjemnością można schrupać pałeczki.

Zobacz także: Polska 1 z 10 najbogatszych krajów na świecie do 2050 r.?

Marka Tygryski doskonale wie, że dla dzieci posiadanie na rączce wodnego tatuażu to nieodłączny element udanych wakacji. Dlatego na fanów Tygryskowych postaci z bajeczek z kanału marki na YouTube, w każdej paczce pałeczek plecionych - czeka wymarzony tatuaż! Kolekcję tworzy aż dziesięć uroczych wzorów. Dzięki temu każdy będzie mógł wcielić się w swojego ulubionego bohatera. Czas przenieść się do świata, w którym Tygryski chrupią bardziej i… bawią się bardziej!

Ostatnie chwile parku rozrywki na szczecińskiej Łasztowni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany