Twarz Justyny Żyły z bliska bez makijażu. Niewiarygodne, jak ona wygląda

2021-06-09 8:54 kaja
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła w mediach zasłynęła dość nieprzyjemnym rozstaniem z Piotrem Żyłą. Byli małżonkowie co jakiś czas piorą publicznie swoje brudy, czym dostarczają mediom zainteresowania. Justyna Żyła wywalczyła sobie status celebrytki i dzisiaj chętnie dzieli się swoimi życiem z fanami w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że gwiazdka nie boi się pokazywać bez makijażu i często wrzuca zdjęcie w naturalnym wydaniu. Ten widok zdecydowanie robi wrażenie i ciężko oderwać wzrok. Zobacz, jak wygląda Justyna Żyła bez makijażu.

Justyna Żyła z bliska i bez makijażu

Rozstanie z Piotrem Żyłą było dla Justyny początkiem jej medialnej kariery. Była żona skoczka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem i przepisami kulinarnymi na Instagramie. Celebrytka ma za sobą także odważne sesje zdjęciowe, w trakcie których występowała nago, między innymi w Playboyu. Trzeba przyznać, że Justyna Żyła bierze życie za rogi, korzysta ze swoich pięciu minut sławy i wyciska je, jak przysłowiową cytrynę. Gwiazda często chwali się również zdjęciami bez makijażu, widać, że w takiej odsłonie czuje się dobrze i nie potrzebuje tony makeupu, czy wyglądać dobrze. W miniony weekend na relacji na jej Instagramie Justyna Żyła pokazała, jak wyleguje się w łóżku bez grama makijażu, uwagę zwraca jej promienna i zdrowo wyglądają skóra. W takiej wersji była żona Piotra Żyły wygląda na kilka lat młodszą, zdecydowanie służy jej taki look. Naszym zdaniem Justyna Żyła zdecydowanie powinna zrezygnować z ciężkiego makeupu i częściej występować bez niego. 

Justyna Żyła z bliska i bez makijażu
Autor: instagram
Prof. Antoni Dudek: Polityka moralnie zniszczyła Terleckiego [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze