Remington

i

Autor: Materiały prasowe Remington

Piękne i zdrowe włoey

Twoje włosy Ci za to podziękują. Dlaczego warto korzystać z suszarki do włosów?

2023-08-21 11:01

Nowoczesne suszarki do włosów nie tylko nie niszczą włosów, ale także dodatkowo wspierają ich zdrową kondycję. Często wyposażone są również w specjalny guzik z zimnym nawiewem. To mały game changer, który pomoże Ci w codziennym suszeniu włosów i dodatkowo zadba o ich kondycję. Do czego służy zimny nawiew w suszarce do włosów i jakie suszarki wybierać?

Suszarka do włosów do jedno z podstawowych urządzeń, które większość osób ma w domu. Nic dziwnego, dzięki niej możemy szybko wysuszyć włosy i je wystylizować. Codzienne korzystanie z gorącego powietrza podczas stylizacji włosów może je osłabić i sprawić, że nasze kosmyki staną się cienkie i zniszczone na końcach. Nowoczesne suszarki do włosów wyposażone są w specjalny guzik, który pomoże utrzymać nasze kosmyki w prawidłowej kondycji. Chodzi i zimny nawiew. Eksperci przekonują, że chłodne powietrze wygładza strukturę włosa co sprawia, że fryzura staje się bardziej wygładzona i pełna blasku.

Zobacz również: Wielki przegląd trendów na jesień 2023. To będzie modne!

Jakie urządzenia sprawdzą się w domowym użytku?

Suszarka Remington Botanicals

W suszarce Botanicals™ wykorzystano naturalną moc ekstraktów z aloesu, jojoby i róży. Mikroodżywki z wyciągami roślinnymi są emitowane z kratek suszarki pokrytych ceramiką, by odżywić pasma, ale i zapewnić gładkie oraz lśniące rezultaty stylizacji. Ustawienie BotaniCare, w które wyposażono suszarkę, pomaga chronić włosy przed ekstremalnym ciepłem, poprzez równie skuteczne suszenie w delikatnej, niższej temperaturze. Twoje włosy zyskają wykończenie porównywalne z efektem z profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Najlepszym sposobem na utrwalenie fryzury jest potraktowanie jej na koniec podmuchem zimnego powietrza - suszarka do włosów Botanicals™ posiada funkcję True Cold Shot, dzięki której fryzura jest zabezpieczona, a uzyskany efekt trwały.

Remington

i

Autor: materiały prasowe Remington

Prostownica Remington Shea Soft

Jesień to czas, gdy włosy są wystawione na wilgoć, deszcze, wiatr. Jak osiągnąć gładkie pasma na każdą pogodę? Prostownica Remington Shea Soft została zaprojektowana tak, aby pielęgnować pasma, już na etapie ich stylizacji. Płytki z powłoką ceramiczną zostały wzbogacone w mikroodżywki z olejkiem shea, które wygładzają włosy i nadają im zdrowego wyglądu. Dzięki 5 ustawieniom temperatury urządzenie gwarantuje spektakularne efekty stylizacji każdego rodzaju włosów. A ponieważ nagrzewa się ultraszybko - w zaledwie 15 sekund, idealna fryzura jest w zasięgu Twojej ręki. Dodatkowo opakowanie zawiera 100% mniej plastiku.

Remington

i

Autor: materiały prasowe Remington
Mateusz Mirczyński aktor i filozof o wielu talentach zdradza w kim jest zakochany!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany