W CCC pachnie wiosną! Wyjątkowa kolekcja na wiosnę 2023

i

Autor: CCC W CCC pachnie wiosną! Wyjątkowa kolekcja na wiosnę 2023

Nowa kolekcja CCC

W CCC pachnie wiosną! Wyjątkowa kolekcja na wiosnę 2023

Już niebawem, wszystkie nasze myśli skierują ku wiośnie. Koniec lutego i początek marca to czas, gdy coraz śmielej marzymy o ciepłych dniach i słonecznych porankach. To także dobory czas, by przygotować swoją szafę na nadchodzącą wiosnę 2023. CCC w tym roku przygotowało wyjątkową kampanię, która rozpali Twoje wiosenne oczekiwani. Wśród gwiazd jest Kinny Zimmer, idol młodego pokolenia, który w najnowszej kampanii CCC, zaprasza wszystkich miłośników streetwear’u na wyjątkowe przygody do bajkowej, zielonej krainy.

- Za górami, za lasami, gdzie rzeczywistość zmienia się w baśń, a granice nie mają końca, podobnie jak młodzieńcza wyobraźnia… To zaczarowana kraina, pełna wyjątkowych przygód, stylu i modowych inspiracji. CCC zaprasza do niej wszystkich miłośników sportowego miejskiego stylu, na spotkanie z jednym z największych idoli młodego pokolenia. Welcome to Wonderland! - tak CCC zaprasza do magicznego świata swojej najnowszej kampanii. 

Najnowsza kampania CCC to przede wszystkim ukłon w stronę pokolenia "Z". Jej gwiazdą został Kinny Zimmer - objawienie polskiego rapu. Artysta jest globalnym ambasadorem kampanii promującej światowe marki dostępne w ofercie CCC. Nowa kampania CCC to przede wszystkim raj dla miłośników marek i oryginalnych rozwiązań. Wśród najlepszej oferty produktowej, znajdziemy obuwie, odzież i akcesoria topowych brandów: Reebok, Puma, Champion, New Balance, Sprandi, Kappa, Vans.

Zobacz także: Epipremnum będzie miało zjawiskowo wybarwione liście. Wystarczy, że zrobisz tę jedną rzecz. Nic nie kosztuje, a kwiat będzie największą ozdobą pokoju

Jak informuje CCC w swoim komunikacie, nowa kampania pojawi się, w niezmienionej postaci, na wszystkich rynkach, gdzie obecna jest Grupa CCC. Jedynie w Rumunii Kinny Zimmer zostanie zastąpiony przez lokalnego ambasadora marki. Będzie nim znany na tamtejszym rynku youtuber Selly, a dokładnie Andrei Șelaru. Jak się można domyślać, nowa kampania CCC to przede wszystkim ukłon w stronę młodego pokolenia. Marce zależy, by przyciąganąć młode pokolenie bo swojego brandu i zainteresować i różnorodnością oferowanych produktów. 

Za zdjęcia do nowej kampanii Wonderland odpowiedzialny był  Hans Neumann. To wybitny fotograf urodzony w Pery, który od lat zajmuje się fotografią dla topowych wydawnictw modowych oraz kampanii. Między innymi brał on udział w projektach  J. Crew, Michael Kors, NET-A-PORTER, Gabriela Hearst czy Ralph Lauren. Za modowe stylizacje w ulicznym stylu z wykorzystaniem topowych modeli sneakersów, odpowiada jedna z najbardziej utalentowanych polskich stylistek Ewelina Gralak.

CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC
CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC
CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC
CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC
Wiosna idzie! Pierwsze krokusy już zakwitły w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają