Wielka gwiazda wspiera Weronikę Rosati i jej nową markę kosmetyczną

Weronika Rosati
Autor: materiały prasowe Weronika Rosati

Weronika Rosati, polska aktorka, na co dzień mieszkająca w Los Angeles, kilka dni temu ogłosiła, że współtworzy markę z luksusowymi, naturalnymi preparatami do pielęgnacji ciała i twarzy pod nazwą Lajuu. Zainspirowana kalifornijskim słońcem i naturalną pielęgnacją, spółka Lajuu, wprowadza na polski rynek nową, prestiżową markę stworzoną właśnie wspólnie z aktorką Weroniką Rosati. Innowacyjne komponenty, naturalne i wegańskie receptury oraz etyczna produkcja to cechy kosmetyków, które w sprzedaży będą dostępne już w maju br. Przyszłe klientki, a także zaprzyjaźnione gwiazdy, bardzo ciepło odebrały informację o jej kosmetykach. Gratulacje złożyły m.in. Maffashion, Julia Wieniawa, a nawet Kim Basinger!

 – Cieszę się, że jestem częścią Lajuu i razem z doświadczonymi osobami, ekspertami w swoich specjalizacjach, biorę udział w tworzeniu, wprowadzeniu i rozwoju marki z produktami pielęgnacyjnymi o jakich zawsze marzyłam. Naturalnymi, wegańskimi, nietestowanymi na zwierzętach – mówi Weronika Rosati, dyrektor kreatywna marki Lajuu. – Dzięki crowdfundingowi każdy może stać się częścią biznesu Lajuu i razem z nami tworzyć te luksusowe produkty pielęgnacyjne. Jestem przekonana, że kampania pozwoli nam zbudować grono ambasadorów, dla których ważne jest nie tylko to, że produkty Lajuu świetnie pielęgnują skórę, ale przede wszystkim powstają w firmie, która nie krzywdzi zwierząt i nie wpływa szkodliwie na środowisko – mówiła Weronika Rosati.

Kim Basinger, amerykańska gwiazda i słynna aktorka na swoim Insta Stories udostępniła zdjęcia z kampanii wprowadzającej na rynek kosmetyki Weroniki Rosati! - Ten moment, w którym jedna z największych aktorek i piękności dzieli się Twoimi zdjęciami na swoim stories Dziękuję Kim Basinger i Mitchowi Stone'owi za te niesamowite zdjęcia! (oryg. That moment when one of the greatest actresses and beauties share your pictures in her stories Thank you Kim Basinger and Mitch Stone for those amazing pics) – napisała na swoim profilu na Facebooku Weronika Rosati!

Express Biedrzyckiej - Dariusz Joński: Dworczyk powinien zająć się wyłącznie szczepieniami, a nie polityką
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze