Makijaż

i

Autor: Shutterstock Makijaż

Z okazji kinowej premiery „Małej syrenki” Disneya marka YOPE promuje produkty do włosów z serii Bounce

2023-05-29 13:49

Od 26 maja w kinach możemy oglądać nową, aktorską wersję „Małej syrenki” Disneya. Główna bohaterka filmu - Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Urszulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa. W rolai Ariel wystąpiła Hailey Bailey, natomiast w polskiej wersji językowej głosu użyczyła jej Sara James.

Z okazji tej wyjątkowej premiery marka YOPE promuje swoją bestsellerową serię naturalnych produktów do pielęgnacji włosów BOUNCE. „Czy widzisz ten cudowny blask” to nie tylko cytat jednej z piosenek z filmu ale również hasło kampanii kosmetyków YOPE oraz nawiązanie do innowacyjnej linii do pielęgnacji włosów, dzięki której włosy odzyskują naturalny, zdrowy blask.

Zobacz także: Perfumy, w których się zakochasz. Pachną niczym kultowy Gucci, a w Hebe kosztują 25 zł. Dla fanek bzu i romatycznych nocy

W skład serii BOUNCE wchodzą 3 linie kosmetyków, dedykowane do różnych potrzeb oraz rodzajów włosów i skóry głowy - HYDRATE my hair, BOOST my hair i BALANCE my hair. W ich składzie wykorzystano m.in. roślinne adaptogeny, mające zbawienny wpływ na kondycję włosów i skórę głowy. A efekt? Włosy lśniące jak tafla wody!

W ramach działań promocyjnych marka przygotowała materiały oparte na filmowym plakacie wizerunkowym Disneya z Małą Syrenką. Wśród nich pojawiły się m.in. 15-sekundowy spot TV, materiały POS w sieci ROSSMANN i innych punktach sprzedaży oraz specjalna zawieszka na produkty z linii BOUNCE, a także kampania w mediach społecznościowych i konkurs.

YOPE

i

Autor: Materiały prasowe YOPE
Kremówkowe szaleństwo na rzeszowskim rynku