Remington

i

Autor: Materiały prasowe Remington

Pięknie i lśniące włosy

Zachwycaj fryzurą na co dzień! Boskie triki na idealne ułożoną fryzurę i włosy pełne objętości

2023-03-19 17:34

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na piękną fryzurę jej stylizacja na gorąco. To zarówno zbawienie w technologii, jak i również przekleństwo. Wysokie temperatury na wpływają dobrze na kondycję naszych włosów. Na szczęście, na rynku pojawia się coraz więcej produktów do stylizacji włosów, które nie tylko rewelacyjne układają kosmyki, ale również zapewniają im dodatek pielęgnacyjny. Tek jest między innymi w przypadku nowej kolekcji marki Remington - Botanicals. Suszarko-lokówka z tej linii doskonale zadba o każdy kosmyk i zapewni fryzurę niczym z czerwonego dywanu.

Układa, stylizuj i baw się fryzurą!

Która z kobiet nie marzyła o spektakularnej, pełnej objętości fryzurze niczym od najlepszego stylisty włosów. Rzeczywistość bywa jednak taka, że mało kto ma czas na wielogodzinną stylizację włosów metodą na szczotkę. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą suszarko-lokówki, które w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Wiele osób obawia się jednak, że regularna stylizacja na gorąco zniszczy i osłabi kosmyki. Obecnie na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń do stylizacji włosów, które wykorzystują nowe technologie. Nie tylko nie niszczą one kosmyków, ale nawet je wzmacniają i dbają o ich kondycję. Taka jest również nowa kolekcja Botanicals od marki Remington. Prostownica, suszarka, lokówka i suszarko-lokówka zostały wyposażone w zaawansowaną powłokę, która zawiera mikroodżywki wzbogacone o ekstrakty z aloesu, jojoby i róży. Takie harmonijne połączenie pielęgnuje włosy i zwiększa ich połysk, zapewniając piękne i gładkie rezultaty. Mikroodżywki z aloesu pomagają leczyć, odbudowywać i odżywiać włosy. Jojoba posiada właściwości łagodzące, które nawilżają i wygładzają pasma włosów, a nanocząsteczki z róży wydobywają większy połysk oraz wygładzają włosy.

Zobacz także: Wróżka Aida ma ważne wskazówki na wiosnę. Wizjonerka zdradza, co zadziała na przyciągnięcie szczęścia

Remington

i

Autor: Karolina Januszek Remington

Co ważne, produkty z tej serii wyposażone są w specjalną opcję - BotaniCare, które chroni włosy przed nadmierną temperaturą. Skutecznie stylizują je w niższej temperaturze 185°C, co zmniejsza ilość uszkodzeń. Hitem kolekcji Botanicals może okazać się suszarko-lokówka. To sprytne urządzenie, które sprawdzi się zarówno u domowych ekspertek od stylizacji jak i u totalnych amatorek. Posiada ono trzy stopnie nawiewu - lekki, mocny oraz nawie zimny to utrwalenia fryzury. Co ważne podczas układania włosów kabel zasilający nie plącze się, dzięki czemu proces suszenia staje się prostszy i przyjemniejszy. Suszarko-lokówka nie wyrywa włosów, a delikatnie je układa. Efekt utrzymuje się przez wiele godzin, a nasze kosmyki są wygładzone. W zestawie znajdziesz również nakładkę typu łopatka, która pomoże w tradycyjnych suszeniu włosów. Ten rodzaj końcówki bosko wygładza włosy, a nawet je prostuje. Może się okazać, że prostownica przestanie być potrzebna. Z kolei końcówka w typie koncentratora rewelacyjnie dosuszy włosy i nasady. Suszarko-lokówka z serii Botanicals marki Remington to urządzenie, które świetnie sprawdzi się podczas domowej stylizacji włosów.

Remington

i

Autor: Karolina Januszek Remington
Remington

i

Autor: Karolina Januszek Remington
Plebiscyt Warszawiaki 2022. Oto najlepsze dzielnice w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają