Długi weekend czerwcowy w Polsce. Gdzie pojechać na czerwcówkę? TOP 7 miejsc na weekend

i

Autor: SHUTTERSTOCK Długi weekend czerwcowy w Polsce. Gdzie pojechać na czerwcówkę? TOP 7 miejsc na weekend/ fot. Skansen w Białowieży

Długi weekend czerwcowy 2021 w Polsce. Gdzie pojechać na czerwcówkę? TOP 7 wspaniałych miejsc na weekend

2021-05-12 5:45

Długi weekend czerwcowy 2021 wypada w tym roku znacznie szybciej niż w ubiegłym, bo już na początku miesiąca. Po tym, jak tegoroczna majówka minęła pod znakiem obostrzeń, wiele osób przełożyło wyjazdy właśnie na czerwcówkę. To, że Polacy uwielbiają długie weekendy wiadomo nie od dziś. Dla wielu są okazją by pojechać na krótki wypoczynek do dobrze znanych miejsc, albo odkrycia zupełnie nowych. Długi weekend czerwcowy jest idealny na wycieczkę po kraju. Gdzie pojechać? Wybraliśmy siedem miejsc w Polsce, które warto odwiedzić. Wśród nich są zarówno popularne kierunki, jak i te mniej oczywiste.

Po odwołanej majówce (zamknięte hotele) Polacy planują tłumnie ruszyć na czerwcówkę. Otwarcie hoteli i pozostałych obiektów noclegowych w Polsce sprawiło, że rodacy nie zamierzają spędzać kolejnych wolnych dni w domu i zastanawiają się, gdzie pojechać na długi weekend czerwcowy. Niektórzy nawet planują rozpocząć urlop już w maju. To za sprawą terminu, w którym w tym roku wypada Boże Ciało. Długi weekend czerwcowy 2021 już na początku miesiąca, a dokładniej w czwartek, 3 czerwca wypada Boże Ciało. Jeśli skorzystamy z dodatkowego dnia urlopu w piątek, 4 czerwca, będziemy mogli cieszyć się kolejnym długim weekendem. Najwięcej osób chce pojechać w góry, tu według portalu „Nocowanie.pl” króluje Zakopane. Stolica polskich Tatr również znalazła się w naszym zestawieniu, ale pokazujemy, że również pod Giewontem są miejsca mniej znane. Jeśli zastanawiacie się, gdzie spędzić długi weekend czerwcowy 2021 w Polsce – sprawdźcie nasze TOP 7 miejsc na czerwcókę. Idealne miejsce na weekend w kraju znajda zarówno wielbiciele miejskiego zgiełku, jak i miłośnicy natury. Zobacz w GALERII TOP 7 miejsc na długi weekend czerwcowy w Polsce.

Otwarcie Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema

Bałtyk z przymrużeniem oka. Sprawdź, ile wiesz o polskim morzu!

Pytanie 1 z 7
Najważniejszy element wyposażenia plażowicza nad Bałtykiem to:
Nasi Partnerzy polecają