Plaże we Włoszech przyznaje psom. Region Emilia Romania to magiczne miejsce dla zwierząt

i

Autor: materiały prasowe

Lato 2023

Plaże we Włoszech przyznaje psom. Region Emilia Romania to magiczne miejsce dla zwierząt

Wakacje z psem bywają kłopotliwe. Nie w każdym miejscu zwierzaki są akceptowane przez właścicieli obiektów i współuczestników wypoczynku. Jeśli planujemy plażowanie we Włoszech z naszym czworonogiem, warto rozważyć urlop w regionie Emilia Romania. Znajdują się tu zielone plaże ze specjalną infrastrukturą dla zwierząt łącznie z basenami i hydromasażem.

Wakacje z psem we Włoszech mogą być bardzo przyjemne. W regionie Emilia Romania znajduje się aż 110 km plaż, które słyną ze złocistego piasku, błękitnej wody Adriatyku i doskonałej infrastruktury. Wiele z nich jest dostosowanych tematycznie do zróżnicowanych wymagań turystów, dając im możliwość spędzania urlopu w ich ulubiony sposób, również z czworonożnymi przyjaciółmi. Oto najciekawsze plaże w regionie.

Emilia Romania. Plaże dla dzieci i dorosłych

W Bellarii można odwiedzić „studencką plażę” przeznaczoną dla osób w wieku od 16 do 29 lat, na której mieszczą się boiska do siatkówki, rozgrywane są zawody sportowe, rekreacyjne, a nawet quizy i łamigłówki. Po zachodzie słońca odbywają się tu liczne imprezy do białego rana, przy szumie fal i cudownej atmosferze. W sezonie 2023 plażowicze mają powody do radości, ponieważ na plażach wprowadzono nowość w postaci bogatej oferty sportów plażowych. Od tradycyjnego roweru wodnego po flyfish, gigantyczne supy dla 8 osób oraz hoberboard do latania nad wodą. W Lido di Classe i Cervii można uprawiać hydrofiol – sport, który jest połączeniem kitesurfingu i surfingu oraz coraz bardziej popularny padel. Znajdują się tam również boiska do siatkówki plażowej, tenisa i piłki plażowej. W sezonie organizowane są dla chętnych zajęcia fitness, a wielbiciele porannego relaksu mogą cieszyć się zajęciami jogi o świcie, aby rozpocząć dzień z pozytywną energią, w harmonii ciała i ducha.

Plaże we Włoszech przyznaje psom. Region Emilia Romania to magiczne miejsce dla zwierząt

Od północy do południa wybrzeża, gdzie znajdują się zielone plaże, otoczone piękną przyrodą, zwierzęta są mile widziane. Dla czworonożnych przyjaciół przygotowano specjalne baseny oraz wanny z hydromasażem i chromoterapią, które zapewnią relaks i odprężenie. To prawdziwe SPA nawet dla najbardziej wymagającego psa. Riwiera w regionie Emilia Romania jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie — zarówno aktywni wczasowicze, miłośnicy relaksu, jak i osoby podróżujące ze swoimi ukochanymi pupilami.

ZOBACZ TEŻ: Najpiękniejsze plaże nudystów 2023. Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Portugalia. Gdzie znajdują się najlepsze plaże do kąpieli słonecznych topless? Adresy, które warto znać

Sonda
Co decyduje o Twoim wyborze miejsca na wakacje?
Pojechali na wakacje i uratowali pieski Tosia i Leosia żyją dzięki małżonkom,którzy zabłądzili na rowerach