Anna Kalczyńska wystąpi na Balu TVN w kimonowej sukni projektu Joanny Hawrot!

2016-09-02 15:30
Anna Kalczyńska
Autor: AKPA

Już w tę sobotę – 3 września – Bal TVN! To wyjątkowa okazja dla gwiazd do zaprezentowania się w pięknych kreacjach. My już wiemy, jaką suknię wybierze Anna Kalczyńska. Dziennikarka wystąpi na Balu TVN w kimonowej sukni od Joanny Hawrot.

Dziennikarka wybrała długą kreację w kolorze królewskiej czerwieni. Kimono, które jest esencją stylu Joanny Hawrot, zaprojektowane zostało specjalnie dla Anny Kalczyńskiej i realizuje japońskie inspiracje projektantki. Joanna Hawrot otworzyła niedawno swoje atelier w Warszawie. To tu przy ul. Kopernika 8/18 tworzy artystyczne kolekcje i pielęgnuje DNA marki – kimono. Jej działalność doceniono u źródeł inspiracji – w Japonii. Już we wrześniu reprezentuje Polskę na dwóch międzynarodowych festiwalach – Biwako Biennale i Eye on Poland, gdzie zadebiutuje z projektem #KASSILYGAME. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Kalczyńską w oryginalnej kreacji!

Zobacz: Małgorzata Socha i Paulina Sykut w identycznej kreacji! Która gwiazda wyglądała lepiej?

Przeczytaj też: Ilona Felicjańska w sukience, która wygląda jak męska koszula. Hit czy kit?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE